Бьюті - терапія. Що необхідно знати жінці?
Бьюті - терапія. Що необхідно знати жінці?

Бюст - символ жіночності, материнства, одна з найпривабливіших, хвилюючих та чуттєвих частин жіночого тіла. Для чоловіків гарні груди - об'єкт захоплення. Для жінок - предмет гордості. Про те, як досягти свого ідеалу без шкоди для здоров'я, розповість керівник Центру сучасної мамології клініки ЛIСОД Андрій Жигулін.

 

Молочна залоза
Жіноча молочна залоза - фактично змінена потова залоза. Вона розташована між шкірою та грудної стінкою; складається з двох типів тканини: залозистої та сполучної. Сполучна тканина створює так званий каркас, а залозиста тканина знаходиться в цьому сполучно - тканинному скелеті.Основним природним завданням молочної залози є лактація, тобто вироблення молока для харчування немовляти. Молоко виробляється в долях, потрапляє в протоки, які, з'єднуючись між собою, закінчуються в соску. Остаточно формуються залози, в середньому, до 18-19 років. Надалі, з віком, відбуваються інволюційні зміни: спочатку кількість залозистої тканини є максимальною, але поступово вона заміщається жировою; у літніх жінок залозистої тканини практично не залишається.

 

 

Реалізувати мрію? Так, якщо молочна залоза здорова
Про красивих грудей мріє кожна жінка, незалежно від віку. Сучасні технології відкривають все нові і нові можливості для поліпшення виду молочних залоз. Якщо жінка здорова, можна без побоювання користуватися послугами фахівців в області б'юті-терапії. Але спочатку потрібно переконатися, що немає ніяких обмежень для виконання маніпуляцій.
Перед будь - якою косметичною процедурою жінка повинна показатися спеціалісту. Лікар огляне молочні залози, у разі виявлення ущільнень або неоднорідностей відправить пацієнтку на діагностику. У такій ситуації жінка повинна пройти повноцінне мамологічне обстеження. Метод обстеження залежить від віку: до 35 років - УЗД молочних залоз; після 35 років - до УЗД рекомендовано додати мамографію, після 40 років - мамографія є обов'язковою (не рідше 1 разу на 2 роки).
Якщо при обстеженні виявиться навіть доброякісне захворювання, необхідно проконсультуватися з лікарем-маммологом. Зокрема, жінка повинна знати, що при масажі, наприклад,  у великій кісті може виникнути запалення.

Якщо ж діагностують злоякісну пухлину або виникає хоча б найменша підозра на неї, косметичні процедури потрібно відкласти, а жінці - пройти повну діагностику та, при необхідності, своєчасно розпочати лікування.

Чи небезпечно для грудей часте відвідування солярію?
До раку молочних залоз, як і до багатьох інших злоякісних утворень, засмага не має жодного відношення. Але доведено, що вона має пряме відношення до раку шкіри. Надлишкова інсоляція - серйозний фактор ризику виникнення меланоми, базальноклітинної і плоскоклітинної карцином шкіри. Особливо обережними потрібно бути світлошкірим жінкам.

Красива хірургія
Повернути молочним залозам пружність, зробити шкіру гладкою і ніжною допоможуть косметичні процедури. Якщо ж потрібно змінити форму та об'єм грудей, усунути будь-які дефекти, необхідно провести оперативне втручання. У сучасної пластичної хірургії молочних залоз фахівці використовують різні методики. Питання застосування того чи іншого методу вирішується індивідуально і багато в чому залежить від бажання жінки та від її подання про естетичне результаті операції.

 

 

 
comments powered by HyperComments
Читайте також

Тактика лечения онко-специфической бессонницы 2019-11-15 15:35

Мелёхин Алексей Игоревич, Кандидат психологических наук, клинический психолог высшей квалификационной категории, сомнолог-консультант, психоонколог

У пациентов с онкологией или в период ремиссии бессонница, или онко-специфическая инсомния (Cancer-related insomnia), недооценивается. При этом данное состояние оказывает неблагоприятное и диффузное воздействие как на физическое, так и на психологическое здоровье. Відкрити повністю

Мифы об ЭКО (продолжение) 2019-05-29 15:58

Евгения Балашова, руководитель службы ВРТ (ЭКО) «Медси», врач высшей квалификационной категории, к.мед.н.

Каковы риски проведения ЭКО, какие противопоказания к проведению процедуры, есть ли связь с онкозаболеваниями — на эти и другие вопросы читателям издания «Амазонки» дает ответы Евгения Балашова, врач высшей квалификационной категории, кандидат медицинских наук. Відкрити повністю

Мифы об ЭКО 2019-05-14 21:42

Евгения Балашова, руководитель службы ВРТ (ЭКО) «Медси», врач высшей квалификационной категории, к.мед.н.

Кому необходимо ЭКО, когда обращаться за процедурой, каким будет здоровье ребенка, рожденного благодаря ЭКО, есть ли риск онкологических заболеваний репродуктивной сферы после ЭКО, каковы последствия «гормональных бурь» — распространенные мифы и ответы на самые частые вопросы читайте в цикле статей об ЭКО. Відкрити повністю

Кардиотоксичность, или как химиотерапия влияет на сердце 2019-04-14 18:47

Редакція журналу "Амазонки"

Поговорим о токсическом воздействии химиотерапии на сердце. Эта проблема приобретает все большую актуальность: появляется много препаратов и схем для лечения онкологической патологии. Відкрити повністю

Комплексное лечение рака молочной железы с сохранением качества жизни 2019-01-29 13:21

Редакція журналу "Амазонки"

О раке молочной железы и о том, почему его лечение в TomoClinic дает больший эффект Відкрити повністю

Онкозаболевания и витамины группы В 2018-12-24 17:57

Национальный Институт Рака

​На самом деле, таких препаратов, которые нельзя назначать при лечении рака, достаточно немного. Відкрити повністю