Чому китайські жінки рідко хворіють на рак молочної залози
Чому китайські жінки рідко хворіють на рак молочної залози

Цікавий факт - азіати не настільки часто хворіють на рак, як інші етнічні групи. У 2012 році, найнижча захворюваність на рак молочної залози була зареєстрована в Азії і Африці (за даними Всесвітнього фонду дослідження раку).

У жінок в Китаї менше шансів захворіти на рак грудей.

"Хвороба практично відсутня по всій країні. Тільки одна з 10,000 жінок у Китаї вмирає від РМЗ, в порівнянні зі страшною статистикою Англії - 1 з 12 жінок, та 1 з 10 у більшості західних країн. І справа навіть не в тому, що Китай являється більш сільською країною, з меншим рівнем забрудненості в містах ", - розповідає професор, геохімік Джейн Плант, яка сама бореться із РМЗ.

"Для мене було очевидно, що деякі фактори способу життя, не пов'язані з забрудненням, урбанізацією або навколишнім середовищем, серйозно збільшують ризик захворювання на РМЗ серед жінок із західних країн”.

Професор Плант разом зі своїм чоловіком Пітером, який також вчений, перевірили усі фактори ризику, пов'язані зі способом життя. З попередніх досліджень виявилось, що китайці споживають набагато менше жиру, ніж на Заході.

Проте, професор Плант ще до діагностування РМЗ дотримувалася раціону з низьким вмістом жиру. При більш ретельному вивченні, пара, нарешті, прийшли до висновку:

"Тоді в один чудовий день ми зрозуміли: китайці не їдять молочних продуктів”.

З цього моменту, професор Плант змінила свій раціон: відмовилась від молочних продуктів з високим вмістом жиру та перейшла на знежирений сир та сухе знежирене молоко. Зрештою, вона виключила всі молочні продукти зі свого раціону, що призвело до зменьшення пухлини."

Професор Плант озвучила своє особисте відкриття:

"Я вважаю, що зв'язок між молочними продуктами і раком молочної залози схожий на зв'язок між курінням і раком легенів. Індивідуальна дієта, спеціально розроблена для підтримки здоров'я грудей і гормональної системи, здатна вилікувати мене".

"Це було для мене повною несподіванкою, що речовина, настільки “природна”, як молоко може мати такі зловісні наслідки для здоров'я. Але я живий доказ того, що ця терапія працює".

Цікаво, що дослідження 2013 проведене вченими з Kaiser Permanente виявили, що жінки з ранньою стадією раку молочної залози, які споживають жирні молочні продукти (наприклад, незбиране молоко) після діагнозу, мають набагато більше ускладнень, ніж ті, хто споживають знежирені аналоги.

 

 

 
 
comments powered by HyperComments
Читайте також

Компанія АВС та бутік Brigette знають як повернути впевненість жінкам після мастектомії 2017-08-03 11:28

Редакція журналу "Амазонки"

Кожна жінка, яка перенесла мастектомію молочної залози, не оглядаючись назад з впевненістю та вірою в себе повинна продовжувати насолоджуватись та вести активний спосіб життя, а допомогти в цьому зможе компанія АВС та бутік Brigitte. Відкрити повністю

Зустрічайте німецький бренд вишуканих протезів молочної залози в Україні! 2017-07-07 14:23

Редакція журналу "Амазонки"

Відчувати віру в себе та насолоджуватися впевненістю в собі мріє кожна жінка. Проте після мастектомії молочної залози багато що виглядає зовсім по-іншому. Нарешті ми можемо зробити собі подарунок, що зробить нас особливими та привабливими. В Україні розпочало свою діяльність представництво німецького бренду вишуканих протезів молочної залози. Перший салон-бутік вже відкрито у Львові! Відкрити повністю

Чому китайські жінки рідко хворіють на рак молочної залози 2017-05-30 10:39

Редакція журналу "Амазонки"

Цікавий факт - азіати не настільки часто хворіють на рак, як інші етнічні групи. У 2012 році, найнижча захворюваність на рак молочної залози була зареєстрована в Азії і Африці (за даними Всесвітнього фонду дослідження раку). Відкрити повністю

Українські зірки в проекті ''Обіцяй собі берегти себе'' 2017-04-21 13:34

Редакція журналу "Амазонки"

Благодійний фонд ''Квітна'' спільно з селебрітіс ініціював проведення в Україні соціальної кампанії з боротьби з раком молочної залози - ''Обіцяй собі берегти себе''. Відкрити повністю

Модний блог жінки після подвійної мастектомії: “Leave Me Breastless” 2017-04-11 12:32

Редакція журналу "Амазонки"

Женев'єва Ісгейт (39 років) почала вести блог, який дещо відрізняється від інших блогів. Він має назву Leave Me Breastless і призначений для жінок, які перенесли подвійну мастектомію. Надихнула на створення блогу австралійську маму власна історія, яка спробувала одягатися модно після лікування на рак молочної залози. Відкрити повністю

Томосинтез - новий вид скринінгу 2017-04-06 11:21

Редакція журналу "Амазонки"

На перший погляд усе виглядає як типова мамографія. Але цей вид скринінгу - це нова технологія, яка дозволяє лікарям зазирнути всередину грудей та отримати чіткіше зображення, ніж при стандартній мамографії. Відкрити повністю