Чому китайські жінки рідко хворіють на рак молочної залози
Чому китайські жінки рідко хворіють на рак молочної залози

Цікавий факт - азіати не настільки часто хворіють на рак, як інші етнічні групи. У 2012 році, найнижча захворюваність на рак молочної залози була зареєстрована в Азії і Африці (за даними Всесвітнього фонду дослідження раку).

У жінок в Китаї менше шансів захворіти на рак грудей.

"Хвороба практично відсутня по всій країні. Тільки одна з 10,000 жінок у Китаї вмирає від РМЗ, в порівнянні зі страшною статистикою Англії - 1 з 12 жінок, та 1 з 10 у більшості західних країн. І справа навіть не в тому, що Китай являється більш сільською країною, з меншим рівнем забрудненості в містах ", - розповідає професор, геохімік Джейн Плант, яка сама бореться із РМЗ.

"Для мене було очевидно, що деякі фактори способу життя, не пов'язані з забрудненням, урбанізацією або навколишнім середовищем, серйозно збільшують ризик захворювання на РМЗ серед жінок із західних країн”.

Професор Плант разом зі своїм чоловіком Пітером, який також вчений, перевірили усі фактори ризику, пов'язані зі способом життя. З попередніх досліджень виявилось, що китайці споживають набагато менше жиру, ніж на Заході.

Проте, професор Плант ще до діагностування РМЗ дотримувалася раціону з низьким вмістом жиру. При більш ретельному вивченні, пара, нарешті, прийшли до висновку:

"Тоді в один чудовий день ми зрозуміли: китайці не їдять молочних продуктів”.

З цього моменту, професор Плант змінила свій раціон: відмовилась від молочних продуктів з високим вмістом жиру та перейшла на знежирений сир та сухе знежирене молоко. Зрештою, вона виключила всі молочні продукти зі свого раціону, що призвело до зменьшення пухлини."

Професор Плант озвучила своє особисте відкриття:

"Я вважаю, що зв'язок між молочними продуктами і раком молочної залози схожий на зв'язок між курінням і раком легенів. Індивідуальна дієта, спеціально розроблена для підтримки здоров'я грудей і гормональної системи, здатна вилікувати мене".

"Це було для мене повною несподіванкою, що речовина, настільки “природна”, як молоко може мати такі зловісні наслідки для здоров'я. Але я живий доказ того, що ця терапія працює".

Цікаво, що дослідження 2013 проведене вченими з Kaiser Permanente виявили, що жінки з ранньою стадією раку молочної залози, які споживають жирні молочні продукти (наприклад, незбиране молоко) після діагнозу, мають набагато більше ускладнень, ніж ті, хто споживають знежирені аналоги.

 

 

 
 
comments powered by HyperComments
Читайте також

Чому китайські жінки рідко хворіють на рак молочної залози 2017-05-30 10:39

Редакція журналу "Амазонки"

Цікавий факт - азіати не настільки часто хворіють на рак, як інші етнічні групи. У 2012 році, найнижча захворюваність на рак молочної залози була зареєстрована в Азії і Африці (за даними Всесвітнього фонду дослідження раку). Відкрити повністю

Українські зірки в проекті ''Обіцяй собі берегти себе'' 2017-04-21 13:34

Редакція журналу "Амазонки"

Благодійний фонд ''Квітна'' спільно з селебрітіс ініціював проведення в Україні соціальної кампанії з боротьби з раком молочної залози - ''Обіцяй собі берегти себе''. Відкрити повністю

Модний блог жінки після подвійної мастектомії: “Leave Me Breastless” 2017-04-11 12:32

Редакція журналу "Амазонки"

Женев'єва Ісгейт (39 років) почала вести блог, який дещо відрізняється від інших блогів. Він має назву Leave Me Breastless і призначений для жінок, які перенесли подвійну мастектомію. Надихнула на створення блогу австралійську маму власна історія, яка спробувала одягатися модно після лікування на рак молочної залози. Відкрити повністю

Томосинтез - новий вид скринінгу 2017-04-06 11:21

Редакція журналу "Амазонки"

На перший погляд усе виглядає як типова мамографія. Але цей вид скринінгу - це нова технологія, яка дозволяє лікарям зазирнути всередину грудей та отримати чіткіше зображення, ніж при стандартній мамографії. Відкрити повністю

Створено вакцину проти раку молочної залози, що подає великі надії 2017-03-29 09:57

Редакція журналу "Амазонки"

За результатами останнього клінічного дослідження вчених з ракового центру Moffitt в США, нова експериментальна вакцина з дендритних клітин, яка діє на білок HER2 ракових клітин молочної залози, є безпечною для людей і ефективно стимулює імунну систему, що призводить до регресу раку молочної залози на ранній стадії. Відкрити повністю

«Школа Квитны» - школа оптимизма для онкобольных и их семей 2017-03-22 10:25

Редакція журналу "Амазонки"

«Школа Квитны» - это платформа, где люди, столкнувшиеся с болезнью, смогут обмениваться опытом, общаться с теми, кто победил рак, находить поддержку и силы для борьбы с недугом. Відкрити повністю