Чому китайські жінки рідко хворіють на рак молочної залози
Чому китайські жінки рідко хворіють на рак молочної залози

Цікавий факт - азіати не настільки часто хворіють на рак, як інші етнічні групи. У 2012 році, найнижча захворюваність на рак молочної залози була зареєстрована в Азії і Африці (за даними Всесвітнього фонду дослідження раку).

У жінок в Китаї менше шансів захворіти на рак грудей.

"Хвороба практично відсутня по всій країні. Тільки одна з 10,000 жінок у Китаї вмирає від РМЗ, в порівнянні зі страшною статистикою Англії - 1 з 12 жінок, та 1 з 10 у більшості західних країн. І справа навіть не в тому, що Китай являється більш сільською країною, з меншим рівнем забрудненості в містах ", - розповідає професор, геохімік Джейн Плант, яка сама бореться із РМЗ.

"Для мене було очевидно, що деякі фактори способу життя, не пов'язані з забрудненням, урбанізацією або навколишнім середовищем, серйозно збільшують ризик захворювання на РМЗ серед жінок із західних країн”.

Професор Плант разом зі своїм чоловіком Пітером, який також вчений, перевірили усі фактори ризику, пов'язані зі способом життя. З попередніх досліджень виявилось, що китайці споживають набагато менше жиру, ніж на Заході.

Проте, професор Плант ще до діагностування РМЗ дотримувалася раціону з низьким вмістом жиру. При більш ретельному вивченні, пара, нарешті, прийшли до висновку:

"Тоді в один чудовий день ми зрозуміли: китайці не їдять молочних продуктів”.

З цього моменту, професор Плант змінила свій раціон: відмовилась від молочних продуктів з високим вмістом жиру та перейшла на знежирений сир та сухе знежирене молоко. Зрештою, вона виключила всі молочні продукти зі свого раціону, що призвело до зменьшення пухлини."

Професор Плант озвучила своє особисте відкриття:

"Я вважаю, що зв'язок між молочними продуктами і раком молочної залози схожий на зв'язок між курінням і раком легенів. Індивідуальна дієта, спеціально розроблена для підтримки здоров'я грудей і гормональної системи, здатна вилікувати мене".

"Це було для мене повною несподіванкою, що речовина, настільки “природна”, як молоко може мати такі зловісні наслідки для здоров'я. Але я живий доказ того, що ця терапія працює".

Цікаво, що дослідження 2013 проведене вченими з Kaiser Permanente виявили, що жінки з ранньою стадією раку молочної залози, які споживають жирні молочні продукти (наприклад, незбиране молоко) після діагнозу, мають набагато більше ускладнень, ніж ті, хто споживають знежирені аналоги.

 

 

 
 
comments powered by HyperComments
Читайте також

В Украине создали буклет с рекомендациями для онковыздоравливающих 2018-07-09 17:44

Редакція журналу "Амазонки"

Рак и его лечение. Само только осознание этих слов, их сути, может ввести в ступор. Порой так и происходит с теми, кто сталкивается с диагнозом “онкология”. Снизить проявление симптомов и по максимуму избежать побочных эффектов является важной частью лечения онкологических заболеваний. Відкрити повністю

Брадрона - уникальный бюстгальтеровый забор в Кардроне 2018-02-07 10:52

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

​Новая Зеландия - место захватывающих пейзажей, величественных гор, нетронутых озер и уникального забора из бюстгальтеров, расположенного в сельской части Южного острова. Відкрити повністю

''Занимайся жизнью или занимайся смертью'': как жить с четвертой стадией рака 2018-01-23 15:22

Редакція журналу "Амазонки"

Елена Касьян — поэтесса, музыкант, автор короткой прозы и исполнительница собственных песен. Уже четыре года она борется с раком молочной железы четвертой стадии с одним из самых агрессивных статусов. Елена рассказала нам, как жить с болезнью и как верить в чудо. Відкрити повністю

Соціальний проект Cancel-R: ``Ми не хворієм, ми ОДУЖУЄМО!`` 2017-12-11 12:16

Редакція журналу "Амазонки"

Ціль соціального проекту Cancel-R (в перекладі з англ. Cancel - відміна, анулювання, cancer - рак, що разом означає “рак відміняється”) - емоційна підтримка онкоодужуючих людей. Онкоодужуючі - люди з онкологічним діагнозом, що перебувають на будь-якій стадії захворювання. Але... Відкрити повністю

Приємні та затишні подарунки для близької людини Коли хочеться огорнути любов'ю та теплом... 2017-12-04 09:49

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

Коли хтось, кого ви любите, дізнається, що має захворювання, яке кардинально змінює життя, цілком природно хотіти протягнути руку допомоги. Але часом так непросто зрозуміти, що, коли і як сказати, яким чином допомогти. Відкрити повністю

Меншає кількість жінок, що вмирають від раку молочної залози 2017-10-23 08:43

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

Згідно дослідженнь Американського товариства онкологічних захворювань, смертність жінок на 39% менше, ніж чоловіків, у яких діагностовано рак молочної залози (на основі даних, зафіксованих у період з 1989 по 2015 рік). Відкрити повністю