Кайлі Міноуг - я тут, я не оглядаюся!
Кайлі Міноуг - я тут, я не оглядаюся!

Вона сенсаційна. Вона заново відкрила себе. Вона виглядає сексуально, зухвало, стильно і спокусливо. Її потужний посил до мільйонів шанувальників говорить: "Я тут, і я не озираюся". Зараз вона є втіленням здоров'я. Вона знову рухається вперед. Секрет її успіху криється у здатності до метаморфоз і це відбувається прямо на наших очах. Можливо, на цей раз її перетворення має найбільше значення. Вона - Кайлі Міноуг.

Її світ був перевернутий з ніг на голову, коли в неї діагностували рак молочної залози. Це трапилося за кілька днів до початку грандіозного австралійського туру. В одному з телевізійних інтерв'ю, після повного одужання, Кайлі сказала:

"Потрібно усвідомити одну важливу річ - ви залишаєтеся все тими ж людьми навіть під час хвороби. Ви оголені й уразливі до бокового вівтаря. Але здається, що більшість людей, які пережили рак, усвідомлюють себе більше, ніж раніше. Я охочіше, ніж будь-коли, готова займатися тим, чим займалася до хвороби. Я хочу зробити все ".

У це було складно повірити, що найвідоміша і чарівна  дочка Австралії була вражена страшною хворобою (рання стадія раку) у віці 36 років. Після видалення пухлини і часткової мастектомії, Кайлі пройшла виснажливий шестимісячний курс хіміотерапії в Парижі. Там вона занурилась в свій власний внутрішній світ, щоб впоратися з раком. Вона вступила в жорстоку сутичку зі смертельною хворобою і вийшла з неї переможцем. Її гідність і сила зробили її джерелом натхнення для всіх, хто страждають від раку молочної залози у всьому світі.

"Коли вам ставлять діагноз - рак, буде справедливо зауважити, що це може похитнути весь ваш світ. Настільки, що я не люблю повертатися до спогадів про той час .... мені пригадується як багато мужності було навколо мене в той час.... Мужність моїх батьків, мого брата, сестри, друга (вона була у відносинах з актором Олів'є Мартінесом в той час), друзів, шанувальників і це мужність, яка допомагала мені в боротьбі, була викликана їх силою, вірою і підтримкою ".

Ефект Кайлі

Широке висвітлення засобами масмедіа боротьби поп-зірки з раком призвело до приголомшуючого результату, відомому як "Ефект Кайлі" - термін для позначення безпрецедентного збільшення кількості обстеження молочних залоз. Австралійське дослідження показало, що число жінок, які пройшли перевірку, збільшилося в 20 разів. Хочеться сподіватися, що це призведе до зниження кількості смертей, викликаних хворобою. Для збільшення шансів на одужання, дуже важливо визначити рак молочної залози на ранніх стадіях.

У Кайлі завжди є слова підтримки для всіх, хто переживає травми після лікування: "Я люблю повторювати - ви можете з цим впоратися. Ви можете".

Цікаві факти

Факт 1. Франція настільки полюбила Кайлі, що в 2008 році вручила їй вищу культурну нагороду країни - зробила кавалером Ордена Мистецтв і літератури (L'Ordre des Arts et des Lettres). Таким чином був відзначений "неоціненний внесок співачки у французьку культуру". Присутня на церемонії міністр культури Крістін Альбанель назвала співачку "Мідасом міжнародної музичної сцени, який перетворює в золото все, до чого торкається". А тим часом британці, опитані в 2008 році одним з провідних таблоїдів, назвали Міноуг найулюбленішою знаменитістю, яка "завоювала серце нації своєї хороброї боротьбою з раком грудей".

Факт 2. У березні 2010 року Міноуг була названа найвпливовішою знаменитістю Великобританії.

Факт 3. З 1988 по 2010 роки Міноуг номінувалася на різні нагороди 147 разів, з них отримала 90. В її активі 16 Aria Music Awards, 3 NME Awards, в тому числі титул "Найсексуальнішою жінки", 2 World Music Awards, 3 NRJ Music Awards (Франція), 3 Ivor Novello Awards, 4 Italian Dance Awards, 4 German Bravo Awards, 2 Glamour Awards, в тому числі звання "Жінки року". Найдушевніші стосунки у Кайлі з журі Brit Awards: артистка вигравала всі 12 раз, коли номінувалася на премію.

 
 
comments powered by HyperComments
Читайте також

Клуб любителей жизни 2018-01-29 12:27

Редакція журналу "Амазонки"

«МИ.онкоклуб» – це спільнота cancersurvivors. Головна мета організації показати, що рак – це не вирок і тим більше не привід виключатися з соціального життя. Тут людей об’єднує не діагноз, а бажання підтримати тих, хто бореться за своє життя і здоров’я. Відкрити повністю

История ошибки 2018-01-18 08:09

Анна Узлова

Моя история похожа на одну из тысяч других, и такая же не похожая на тысячи других. В нашей стране практически каждая первая история - это история ошибки. Відкрити повністю

Соціальний проект Cancel-R: ``Ми не хворієм, ми ОДУЖУЄМО!`` 2017-12-11 12:16

Редакція журналу "Амазонки"

Ціль соціального проекту Cancel-R (в перекладі з англ. Cancel - відміна, анулювання, cancer - рак, що разом означає “рак відміняється”) - емоційна підтримка онкоодужуючих людей. Онкоодужуючі - люди з онкологічним діагнозом, що перебувають на будь-якій стадії захворювання. Але... Відкрити повністю

Канцерофобія. Діагноз не терпить жалю. Особистий досвід. 2016-11-07 10:37

Редакція журналу "Амазонки"

На адресу редакції надійшов лист від однієї з наших читачок. Він не просто мав життєствердний характер, але і мотивуючий: важливо залишатися Жінкою при будь-яких обставинах. Заслуговує на особливу повагу Ваше бажання боротися і поділитися цим досвідом з іншими! Відкрити повністю

Лариса Ященко. Я дійсно вилікувалась і допомагаю іншим. 2016-09-08 09:08

Аліна Слободянюк

З жінкою, яка не тільки змогла успішно подолати рак грудей, ускладнення після операції, заснувати одну з найпотужніших в Україні пацієнтських організацій, яка об’єднує на сьогодні близько 145 тисяч жінок, нагороджену Орденом княгині Ольги - Ларисою Ященко, ми знайомі давно. Відкрити повністю

Бетті Форд: ''Рак викликає страх - почуття, що виникає від незнання.'' 2016-07-12 13:36

Зіркові історії. Бетті Форд

Бетті Форд - колишня перша леді США увійшла в історію завдяки кампаніїї з профілактики раку грудей. Відкрити повністю