Коли волосся виростає знову після хіміотерапії
Коли волосся виростає знову після хіміотерапії

Не слід відмовлятися від ідеї добре виглядати. Просто потрібно користуватись рекомендаціями, які підходять саме для Вас і Вашого волосся. Навіть якщо волосся дуже коротке, завжди є спосіб зробити його привабливим.

5 засобів стайлінгу для вас

Ви будете вражені тим, як невелика кількість засобу для стайлінгу створить текстуру і приборкає неслухняне волосся - навіть якщо воно дуже коротке.

1. Незмивний кондиціонер

Незмивний кондиціонер створює додатковий захисний шар для сухого волосся. Більшість формул незмивного кондиціонеру досить легкі, тому ви можете наносити додаткові продукти для укладання одночасно з його використанням.

2. Масло для волосся

Використовуйте масла для волосся, а не сироватку. Волосся буде поглинати ефірні і натуральні масла, в той час як деякі сироватки можуть зробити його липким і клейким.

3. М'який мус

Мус ідеально підходить для тонкого волосся, знімає статику і допомагає приборкувати нове волосся. Концентрованіший мус може мати більш високий вміст алкоголю, що робить волосся липким і сухим, а також обтяжує його.

4. Віск

Віск підходить для дуже неслухняного волосся. Він має сильну фіксуючу дію і може допомогти сформувати зачіску та утримувати її на протязі дня. Це гарний засіб для догляду за кучерявим волоссям.

5. Помада

Помада легше, ніж віск і надає волоссю ніжний блиск. Це ідеальний продукт для догляду за сухим волоссям без обтяження, додавши легку структуру. Цей засіб відмінно підходить для приборкання кучерявого волосся і сухих кінців. Дуже добре підходить для відрослого волосся і тонких типів волосся. Позбавляє від статики і додає ніжний блиск.

Труднощі сушіння

Під час сушіння волосся ви можете відчуваєте важкість в руці і дискомфорт. Багато жінок після операції страждають від лімфедеми в руці і використання фену може стати справжньою проблемою.

Спробуйте скористатися подорожнім феном - він приблизно вполовину легший за звичайний. В якості альтернативи, помістіть подушку під лікоть і спирайтеся на стіл для підтримки.

Колір

До тих пір поки ваше волосся і шкіра голови здорові, робіть тест на чутливість шкіри перед фарбуванням. Не існує чітких рекомендацій щодо необхідної довжини потрібної для ефективного фарбування. Фахівці все ж таки запевняють, що волосся довжиною в 2,5 см  більш підходяще для фарбування.

Охолодження шкіри голови

Деякі жінки використовують охолодження шкіри голови, щоб запобігти або зменшити втрату волосся. Ефективність цього методу може змінюватися і якщо ви все ж зберегли волосся, воно може бути неоднорідним або тонким. Приблизно через шість тижнів після останньої хіміотерапії і процедур охолодження шкіри голови, стрижка сухих і ламких кінців може може покращити зовнішній вигляд волосся.

 

 

 
comments powered by HyperComments
Читайте також

Бьюти-процедуры после химиотерапии. Мнение специалиста 2019-02-08 12:52

Галина Будилова, журналист, писательница

Бьюти-процедуры после химиотерапии — тема достаточно сложная. Об этом мало говорят. Тем не менее каждая девушка имеет право быть красивой. Тем более девушка, которая прошла курс химиотерапии. Профессиональный уход в косметологическом кабинете — это необходимость. Відкрити повністю

Кофе — польза для здоровья кожи и снижение риска развития розацеа у женщин 2018-11-06 14:11

Редакція журналу "Амазонки"

Результаты эмпирического исследования женщин продемонстрировали меньший риск развития розацеа у участниц, среди которых был отмечен более высокий уровень потребления кофеина (преимущественно за счет регулярного употребления кофе). Відкрити повністю

Диета для кожи: как питаться, чтобы не было морщин 2018-08-23 23:06

Редакція журналу "Амазонки"

​Традиционно, гладкая кожа – это признак молодости и красоты. Мы совершенно не согласны с этим и считаем, что красота это нечто большее, чем внешняя безупречность, а привлекательной можно быть в любом возрасте. Тем не менее многие девушки очень болезненно переживают появление морщинок на лице. Поэтому сегодня постараемся разобраться, почему появляются морщины и как можно позаботиться о своей коже, не прибегая к дорогостоящим косметическим средствам. Відкрити повністю

Як Ваші груди можуть змінюватись з віком? 2018-01-05 08:15

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

Коли справа доходить до скринінгу, то тут є одна найбільш універсальна порада - знати свої груди. Її ідея полягає в тому, що чим більше Ви знайомі один з одним, тим більше шансів вчасно помітити будь-які можливі ознаки раку (грудки, зміни шкіряного покриву, набряк). Але, навіть якщо Ви пильнуєте стан своїх грудей, варто також усвідомлювати, що є безліч інших станів, які є цілком нормальними. Відкрити повністю

Ніхто нічого не помічає? Значить, це Anita. 2017-10-25 11:37

Редакція журналу "Амазонки"

До діагнозу РМЗ неможливо підготуватися заздалегідь. Це дуже серйозне випробування для кожної жінки. На всіх етапах цього періоду поряд із жінкою - Anita. Відкрити повністю

6 обов’язкових порад для догляду за шкірою взимку 2016-11-18 12:37

Редакція журналу "Амазонки"

Суха шкіра є синонімом холодних, темних зимових днів. Холодне повітря краде всю вологу з нашої шкіри - так само, як і мотивацію виходити за межі дому. Як уникнути пересушення шкіри, що в свою чергу означає уникнути зморшок. Відкрити повністю