Компанія АВС та бутік Brigette знають як повернути впевненість жінкам після мастектомії
Компанія АВС та бутік Brigette знають як повернути впевненість жінкам після мастектомії

Кожна жінка, яка перенесла мастектомію молочної залози, не оглядаючись назад з впевненістю та вірою в себе повинна продовжувати насолоджуватись та вести активний спосіб життя, а допомогти в цьому зможе компанія АВС та бутік Brigitte.

Ми пропонуємо високоякісні протези молочної залози, які виготовлені з натурального медичного силіконового гелю та лагідної до шкіри поліуританової плівки, яка огортає поверхню протезу.

Першокласний м'який протез трикутної форми, ідеально підходить для післяопераційного періоду. Використовується у перші тижні після хірургічного втручання та під час променевої терапії. Сформована чашка без швів, м’яка дихаюча бавовняна задня частина з волокнистим, змінним наповнювачем, гарно облягає, тримає  та надає форму. В післяопераційний період дозволяє жінці залишатись жіночною та комфортно себе почувати.

 

 

 

 

 

Гордістю колекції є протез Діамант: 2 - шаровий легкий силікон, приблизно на 25% легший, регулює температуру тіла, ідеально підходить для жінок, які люблять відчуття прохолоди.

 

 

 

 

Супер м’який протез з масажним ефектом: симетричний 2-шаровий облегшений, каналовий дизайн масажує грудну стінку, охолоджує та огортає тіло. Зручний для жінок з лімфедемою.

Протез дихаючий класичний трикутної форми: ультра легкий, ідеально лягає по фігурі, поєднання дихаючого силікону, симетричний, анатомічної трикутної форми; заспокійливо діє в області шиї та плечей, особливо зручний для жінок з лімфедемою, ідеально підходить для занять спортом.

Одношаровий легкий протез молочної залози на 30% полегшений. Асиметричної форми, для правої та лівої сторони.

Шейпер - протез з масажним ефектом, ідеально широко покриває груди, ніжно охолоджує та обгортає грудну клітку. Зручний для жінок з лімфедемою. Анатомічної форми ,ідеальний косметичний баланс після хірургічних втручань, збереження, реконструкції або оптичної корекції грудей, а також для природньо нерівних грудей.

Придбавши протез молочної залози для щоденного носіння не виникне ніяких труднощів по догляду, адже він служитиме, як невідємна частина жіночого тіла, отже і догляд потрібен, як за власним тілом. Прохолодна водичка, не агресивний гель для душу, мякий рушничок, ось і всі складові для того, щоб жінка почувалась свіжою, бадьорою та впевненою в собі.

Завдяки новітнім технологіям, ручній праці фахівців, величезній любові та відданості  своїй справі, виробник з впевненістю в якості своєї продукції надає гарантію 2 роки на усю продукцію .

Також наші протези з легкістю можна вкласти в кишеньку спеціального бюстгальтера, який в широкому асортименті можна придбати в бутіку за адресою:

м. Львів, вул. Кульпарківська, 156 А

або замовити телефоном:                      

тел.: +380952139343

тел.: +380981255285

Більше інформації про продукцію компанії АВС ви можете знайти на сайті http://www.abcbreastcare.de та http://www.americanbreastcare.com

 

 

 

 

 

 

 
comments powered by HyperComments
Читайте також

Рак молочной железы и сердечно-сосудистые заболевания: есть ли связь, на что нужно обратить внимание? 2018-12-12 11:18

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

Когда диагностирован рак молочной железы, крайне сложно сосредоточиться на чем-либо еще. Тем не менее врачи и пациенты, столкнувшись с этим критическим состоянием, должны помнить о важном факторе — о сердце. Эта взаимосвязь очень важна. Существует несколько вариантов ее существования. Відкрити повністю

Существует ли ПМС? Кто и зачем поддерживает мифы про женское здоровье 2018-11-25 18:10

Редакція журналу "Амазонки"

В обществе не принято говорить о менструальном цикле, о менструации. Однако вот уже несколько десятилетий существует связанная с женским циклом тема. Відкрити повністю

Американские ученые смогли победить рак молочной железы на последней стадии 2018-09-19 21:33

Редакція журналу "Амазонки"

«Опухоль молочной железы у Джуди Перкинс доктора диагностировали два года тому. При этом они сообщили, что проживет она еще не более трех месяцев (онкология на тот момент была в терминальной стадии). Но, как бы удивительно это не звучало, сегодня в теле Джуди нет и следа заболевания», — сообщает BBC News. Відкрити повністю

Маммография позволяет обнаружить риск ишемической болезни сердца 2018-09-19 16:35

Редакція журналу "Амазонки"

Ученые из Сеульского национального университета в Северной Корее в ходе исследования установили, что маммография может использоваться не только для скрининга рака молочной железы, но также для фиксации повышенного риска ишемической болезни сердца (ИБС) у женщин. Відкрити повністю

Один из пяти человеческих генов не является 'реальным' 2018-09-12 15:39

Редакція журналу "Амазонки"

ДНК человека содержит гораздо меньше «реальных» генов, чем изначально предполагалось. Відкрити повністю

Мышьяк может обладать противораковыми свойствами 2018-08-31 17:50

Редакція журналу "Амазонки"

Американские ученые из Медицинского центра Beth Israel Deaconess в Бостоне обнаружили, что мышьяк – один из самых смертоносных ядов – может найти новое применение в качестве лекарственного средства для уничтожения рака. Відкрити повністю