Меншає кількість жінок, що вмирають від раку молочної залози
Меншає кількість жінок, що вмирають від раку молочної залози

Згідно дослідженнь Американського товариства онкологічних захворювань, смертність жінок на 39% менше, ніж чоловіків, у яких діагностовано рак молочної залози (на основі даних, зафіксованих у період з 1989 по 2015 рік).

Раннє діагностування та поглиблена увага, зокрема інвестування та витрати на дослідження, призвели до значних успіхів у боротьбі з хворобою, яка вимагає такої сумної статистики щороку, зокрема 41 000 випадків смерті лише цього року (згідно www.cancer.net ).

Щороку з`являються нові методи лікування, нові ліки та альтернативні способи так би мовити «звернення» до раку молочної залози. Все це засновано на тривалих та детальних дослідженнях.

Відповідно до статистичних даних рівень смертності жінок від раку молочної залози знизився: за останні 30 років відбулось майже 40-відсоткове зниження смертності від раку молочної залози. Лікарі (зокрема у США) зазначають, що ними проводиться набагато менше хірургії, ніж це відбувалось три десятиліття тому.

Зі скороченням смертності зростають і темпи виживання. Середній п’ятирічний показник виживання для людей, які страждають на рак молочної залози, становить 90 відсотків (за даними www.cancer.net ). В той час, коли той самий показник вагою в десять років має значення у 83%.

Та й загалом досягнення в хірургії грудей суттєво змінилися. На рубежі минулого століття у більшості випадків використовувалась радикальна мастектомія Хальстед – операція, що призводить до видалення грудей, м'язів суглобів та всіх лімфатичних вузлів під рукою.

Зараз цей метод використовується все рідше і лікарі застосовують радикальну мастектомію лише тоді, коли пухлина поширилась до м'язів грудної клітини.

Такого типу хірургічне втручання жахливе і саме тому одне з найбільших хірургічних досягнень за останні 20 років – розуміння того, що не має необхідності видаляти всі лімфатичні вузли. А це означає, що жінки можуть зберегти шкіру для подальшої реконструкції та збереження естетики.

Разом із цим все частіше використовується нова методика, яка зосереджена на запобіганні поширенню раку в грудях і лімфатичних вузлах та дозволяє пацієнтам зберігати груди. Ця методика полягає у лікуванні вищими дозами радіотерапії протягом коротшого періоду часу, що комфортніше для пацієнта з точки зору повсякденного життя. Ці аспекти було досліджено та виявлено їх дієвість та зручність.

Окрім того метод, який пропонує скорочення періоду радіотерапії та включає принцип певної техніки дихання, яка дозволяє розширити порожнину грудної клітини і робить можливою та безпечною таку терапію в області біля серця, щоб лікувати ушкоджену пухлиною ділянку, не пошкодивши саме серце. Роздуваючи за рахунок такої техніки дихання легені, стає можливим лікувати більшу площу, яка може опинитися під загрозою.

Хірургія є найважливішою частиною, але тепер стало можливим, так би мовити, обрати правильно людину, що дійсно потребує хіміотерапію. Більшість із таких пацієнтів у 80-х та 90-х роках всі без виключення отримували хіміотерапію після операції. Таким чином, можна позбавити людей від необхідності страждати від побічних ефектів та отримувати ефективне лікування тим, хто цього потребує.

В даному контексті варто також підкреслити той факт, що вище зазначенні досягнення стали можливими завдяки фінансуванню Національного інституту раку та участі людей, які присвятили себе подібним дослідженням.

Отже, наряду з тим, що раннє виявлення є запорукою вдалої боротьби з раком молочної залози, нові події в цій галузі медицини, дозволяють побачити кращі показники виживання.

 

 
comments powered by HyperComments
Читайте також

Соціальний проект Cancel-R: ``Ми не хворієм, ми ОДУЖУЄМО!`` 2017-12-11 12:16

Редакція журналу "Амазонки"

Ціль соціального проекту Cancel-R (в перекладі з англ. Cancel - відміна, анулювання, cancer - рак, що разом означає “рак відміняється”) - емоційна підтримка онкоодужуючих людей. Онкоодужуючі - люди з онкологічним діагнозом, що перебувають на будь-якій стадії захворювання. Але... Відкрити повністю

Приємні та затишні подарунки для близької людини Коли хочеться огорнути любов'ю та теплом... 2017-12-04 09:49

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

Коли хтось, кого ви любите, дізнається, що має захворювання, яке кардинально змінює життя, цілком природно хотіти протягнути руку допомоги. Але часом так непросто зрозуміти, що, коли і як сказати, яким чином допомогти. Відкрити повністю

Меншає кількість жінок, що вмирають від раку молочної залози 2017-10-23 08:43

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

Згідно дослідженнь Американського товариства онкологічних захворювань, смертність жінок на 39% менше, ніж чоловіків, у яких діагностовано рак молочної залози (на основі даних, зафіксованих у період з 1989 по 2015 рік). Відкрити повністю

Різновиди бюстгальтерів для післяопераційного та реабілітаційного періоду 2017-10-18 10:31

Редакція журналу "Амазонки"

Найширший асортимент бюстгальтерів для жінок, які перенесли операцію на молочній залозі, можна придбати в бутіку Brigitte за адресою: м. Львів, вул. Кульпарківська, 156 А. Відкрити повністю

Зустрічайте журнал "Амазонки" на найжіночнішій події року! 2017-10-13 12:33

Редакція журналу "Амазонки"

Жовтень - всесвітньо визнаний місяць боротьби з раком молочної залози. А 15 жовтня, відповідно, визнано Всесвітнім днем боротьби з цим захворюванням. Майже в усіх країнах світу в цей період проводяться різноманітні заходи, акції, безкоштовні консультації, семінари та зустрічі задля того, щоб додатково допомогти, надати підтримку жінкам та їх сім'ям, які вже, на жаль, стикнулися з цією проблемою, а також забезпечити необхідною важливою інформацією всіх, кому небайдуже здоров'я (як своє, так і своїх близьких). Відкрити повністю

До Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози 2017-10-02 08:46

Редакція журналу "Амазонки"

Рак грудей вважається найпоширенішим видом раку у жінок. Кожні 13 хвилин він забирає одне життя. Незважаючи на небезпеку цього діагнозу, близько половини випадків захворювання можна попередити. Нагадати про це і покликані заплановані на 14 жовтня 2017 року для мешканців Дарницького району події, котрі об’єднали в собі мистецтво, освіту і турботу про здоров’я. Відкрити повністю