Меншає кількість жінок, що вмирають від раку молочної залози
Меншає кількість жінок, що вмирають від раку молочної залози

Згідно дослідженнь Американського товариства онкологічних захворювань, смертність жінок на 39% менше, ніж чоловіків, у яких діагностовано рак молочної залози (на основі даних, зафіксованих у період з 1989 по 2015 рік).

Раннє діагностування та поглиблена увага, зокрема інвестування та витрати на дослідження, призвели до значних успіхів у боротьбі з хворобою, яка вимагає такої сумної статистики щороку, зокрема 41 000 випадків смерті лише цього року (згідно www.cancer.net ).

Щороку з`являються нові методи лікування, нові ліки та альтернативні способи так би мовити «звернення» до раку молочної залози. Все це засновано на тривалих та детальних дослідженнях.

Відповідно до статистичних даних рівень смертності жінок від раку молочної залози знизився: за останні 30 років відбулось майже 40-відсоткове зниження смертності від раку молочної залози. Лікарі (зокрема у США) зазначають, що ними проводиться набагато менше хірургії, ніж це відбувалось три десятиліття тому.

Зі скороченням смертності зростають і темпи виживання. Середній п’ятирічний показник виживання для людей, які страждають на рак молочної залози, становить 90 відсотків (за даними www.cancer.net ). В той час, коли той самий показник вагою в десять років має значення у 83%.

Та й загалом досягнення в хірургії грудей суттєво змінилися. На рубежі минулого століття у більшості випадків використовувалась радикальна мастектомія Хальстед – операція, що призводить до видалення грудей, м'язів суглобів та всіх лімфатичних вузлів під рукою.

Зараз цей метод використовується все рідше і лікарі застосовують радикальну мастектомію лише тоді, коли пухлина поширилась до м'язів грудної клітини.

Такого типу хірургічне втручання жахливе і саме тому одне з найбільших хірургічних досягнень за останні 20 років – розуміння того, що не має необхідності видаляти всі лімфатичні вузли. А це означає, що жінки можуть зберегти шкіру для подальшої реконструкції та збереження естетики.

Разом із цим все частіше використовується нова методика, яка зосереджена на запобіганні поширенню раку в грудях і лімфатичних вузлах та дозволяє пацієнтам зберігати груди. Ця методика полягає у лікуванні вищими дозами радіотерапії протягом коротшого періоду часу, що комфортніше для пацієнта з точки зору повсякденного життя. Ці аспекти було досліджено та виявлено їх дієвість та зручність.

Окрім того метод, який пропонує скорочення періоду радіотерапії та включає принцип певної техніки дихання, яка дозволяє розширити порожнину грудної клітини і робить можливою та безпечною таку терапію в області біля серця, щоб лікувати ушкоджену пухлиною ділянку, не пошкодивши саме серце. Роздуваючи за рахунок такої техніки дихання легені, стає можливим лікувати більшу площу, яка може опинитися під загрозою.

Хірургія є найважливішою частиною, але тепер стало можливим, так би мовити, обрати правильно людину, що дійсно потребує хіміотерапію. Більшість із таких пацієнтів у 80-х та 90-х роках всі без виключення отримували хіміотерапію після операції. Таким чином, можна позбавити людей від необхідності страждати від побічних ефектів та отримувати ефективне лікування тим, хто цього потребує.

В даному контексті варто також підкреслити той факт, що вище зазначенні досягнення стали можливими завдяки фінансуванню Національного інституту раку та участі людей, які присвятили себе подібним дослідженням.

Отже, наряду з тим, що раннє виявлення є запорукою вдалої боротьби з раком молочної залози, нові події в цій галузі медицини, дозволяють побачити кращі показники виживання.

 

 
comments powered by HyperComments
Читайте також

Брадрона - уникальный бюстгальтеровый забор в Кардроне 2018-02-07 10:52

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

​Новая Зеландия - место захватывающих пейзажей, величественных гор, нетронутых озер и уникального забора из бюстгальтеров, расположенного в сельской части Южного острова. Відкрити повністю

''Занимайся жизнью или занимайся смертью'': как жить с четвертой стадией рака 2018-01-23 15:22

Редакція журналу "Амазонки"

Елена Касьян — поэтесса, музыкант, автор короткой прозы и исполнительница собственных песен. Уже четыре года она борется с раком молочной железы четвертой стадии с одним из самых агрессивных статусов. Елена рассказала нам, как жить с болезнью и как верить в чудо. Відкрити повністю

Соціальний проект Cancel-R: ``Ми не хворієм, ми ОДУЖУЄМО!`` 2017-12-11 12:16

Редакція журналу "Амазонки"

Ціль соціального проекту Cancel-R (в перекладі з англ. Cancel - відміна, анулювання, cancer - рак, що разом означає “рак відміняється”) - емоційна підтримка онкоодужуючих людей. Онкоодужуючі - люди з онкологічним діагнозом, що перебувають на будь-якій стадії захворювання. Але... Відкрити повністю

Приємні та затишні подарунки для близької людини Коли хочеться огорнути любов'ю та теплом... 2017-12-04 09:49

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

Коли хтось, кого ви любите, дізнається, що має захворювання, яке кардинально змінює життя, цілком природно хотіти протягнути руку допомоги. Але часом так непросто зрозуміти, що, коли і як сказати, яким чином допомогти. Відкрити повністю

Меншає кількість жінок, що вмирають від раку молочної залози 2017-10-23 08:43

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

Згідно дослідженнь Американського товариства онкологічних захворювань, смертність жінок на 39% менше, ніж чоловіків, у яких діагностовано рак молочної залози (на основі даних, зафіксованих у період з 1989 по 2015 рік). Відкрити повністю

Різновиди бюстгальтерів для післяопераційного та реабілітаційного періоду 2017-10-18 10:31

Редакція журналу "Амазонки"

Найширший асортимент бюстгальтерів для жінок, які перенесли операцію на молочній залозі, можна придбати в бутіку Brigitte за адресою: м. Львів, вул. Кульпарківська, 156 А. Відкрити повністю