Ми не боїмося слова ''Рак''!
Ми не боїмося слова ''Рак''!

Цієї осені в Харкові та Києві, у рамках фотоестафети, що проводиться у містах Росії, некомерційним благодійним соціальним проектом ''Cancer. Confession. Control'' пройде фотосесія для дівчат, що перемогли рак.

Проект "Cancer. Confession.Control" задуманий з метою розкриття емоцій людей, що побороли рак. На жаль, наше суспільство мислить стереотипами та діагноз "онкологія" викликає почуття страху та жалості.

"Ми хочемо показати Світу, що, незважаючи ні на що, у людей з онкодіагнозом, залишаються радості і вони продовжують жити далі, а іноді навіть яскравіше, ніж раніше!" - головне гасло проекту.

Організаторів у проекту два: Яна Голант і Сніжана Жаворонкова. Сніжана проходить лікування в Москві, Яна в Німеччині. Ідея проекту виникла, коли стала зрозумілою різниця ставлення оточуючих до людей з онкологією в Росії та в Європі. Організатори мають на меті показати, що онковидужуючі люди (так так, ви не помилилися, в нашому суспільстві немає хворих, є тільки ті, хто перебуває на шляху до одужання) нічим не поступаються звичайним людям.

"Під час лікування ми втрачаємо волосся, у нас з'являється зайва вага та купа психологічних проблем, пов'язаних з прийняттям нової себе - і ми хочемо показати, що незважаючи на те, що сталося у нашому житті, наша #красотасільнеерака! Ми не стали гіршими, просто ми стали іншими. І головне, сказати тим, хто ще тільки на початку шляху до реміссіі - #ракдурак! Він боїться позитиву! Тому ми закликаємо не боятися, а тихенько крокувати вперед до перемоги! І в досягненні цієї мети ми максимально допоможемо усім, кому це необхідно!"

Спочатку проект був задуманий як фотосесія для всіх бажаючих в Санкт-Петербурзі, але з часом він розширився, у команді з'явилися психологи, дієтолог, який допомагає коригувати харчування під час хіміотерапії та променевої терапії, та, особливо, після них, цілодобовий чат підтримки та спілкування для тих, хто лікується або вже готовий поділитися своїм досвідом переможця. Крім того, є чат для людей до 18 років, підлітків, багато з яких вже перебувають на стадії ремісії, але ще залишилися у группі для підтримки інших учасників.

"Зараз ми проводимо безкоштовні фотосесії для всіх онковидужуючих по містах Росії. За підсумками минулих заходів, можна сміливо стверджувати, що для багатьох це велика підтримка. Побачити себе красивими, очима професійних фотографів та візажистів, взяти участь у заході з людьми, які зрозуміють та підтримають- усе це так важливо на шляху до перемоги! Та й усі люди навкруги, ми сподіваємося, зупиняться, задумаються та переоцінять свій погляд на деякі аспекти життя." - поділилась одна із засновниць руху.

"Кожного учасника фотосесії ми просимо розповісти його історію, ці історії та фото надалі будуть використані нами для наступного проекту. Вони також регулярно публікуються в соцмережах на наших сторінках - адже це теж велика підтримка, читати про перемоги інших, тим самим починаючи вірити у власні сили!

#Ракдурак ! Інших варіантів для нас не існує!" - розповідають організатори організації.

Увага! 
Зараз є унікальна можливість взяти участь у одній з фотосесій в рамках проекту, адже восени проект стартує і Україні! 

Записатися та отримати більше інформації можна звернувшись до координатора проекту в Україні: +38 050 83 799 34 Марія.

Проект "Cancer. Confession.Control" Ви можете знайти в соціальних мережах:

Вконтакте: https://vk.com/cansercontrol
Instagram: http://instagram.com/cancer.confession.control
Facebook: https://facebook.com/cancerconfessioncontrol/

 

 
comments powered by HyperComments
Читайте також

GE HEALTHCARE вперше провела в Україні міжнародний круглий стіл щодо сучасних методів МРT-діагностики 2018-04-19 15:04

Редакція журналу "Амазонки"

КИЇВ, Україна, 18 квітня 2018 р. – GE Healthcare провела у Києві дводенний міжнародний круглий стіл щодо сучасних методів магнітно-резонансної томографії (МРТ) у галузі неврології та онкології. Захід організовано з метою підтримки програми модернізації системи охорони здоров’я у Києві, яку проводила адміністрація міста. Відкрити повністю

II Національний науково-освітній Конгрес ''Онкологічні проблеми від менархе до постменопаузи'' 2018-01-23 20:57

Редакція журналу "Амазонки"

З 14 по 16 лютого 2018 року в Москві відбудеться важлива подія в сфері гінекології, онкології, мамології, молекулярної біології, генетики, організації охорони здоров'я - II Національний науково-освітній Конгрес «Онкологічні проблеми від менархе до постменопаузи». Відкрити повністю

Сила мистецтва. Львівяни побачили фотопроект ''Без рожевих окулярів'' 2017-11-20 09:20

Редакція журналу "Амазонки"

7 листопада 2017 року відбулось відкриття проекту «Без рожевих окулярів» в рамках Всеукраїнського туру «Без рожевих окулярів» від БФ «Рожева Стрічка України», організований жінками, які живуть із діагнозом «рак». Відкрити повністю

Без рожевих окулярів 2017-10-28 11:48

Редакція журналу "Амазонки"

Анонсуємо наближення чергової атмосферної події, яку підтримує і наш журнал "Амазонки", яку спрямовано на привернення уваги суспільства, держави до проблеми жіночої онкології, на підтримку насамперед жінок, що вже стикнулися з цією проблемою, та вдячність тим, хто дбає, підбадьорює їх та займається просвітницькою діяльністю в цій сфері. Відкрити повністю

«Без рожевих окулярів». Жіночий портрет в двох кольорах 2017-10-26 10:50

Редакція журналу "Амазонки"

Ті, що живуть наперекір: в рамках Всеукраїнського туру проекту «Без рожевих окулярів» Відкрити повністю

Генетика проти раку молочних залоз 2017-10-24 11:57

Редакція журналу "Амазонки"

Ми живемо сьогодні в епоху генетики та молекулярної біології. Саме наука дає вченим і лікарям відповіді, як лікувати рак правильно навіть на пізній стадії. Цю актуальну тему обговорили лікарі на організованій Лікарнею ізраїльської онкології конференції «Персоналізована таргетная терапія і імунотерапія раку: від фундаментальної науки до клінічного застосування». Відкрити повністю