Ніхто нічого не помічає?Значить, це Anita.
Ніхто нічого не помічає?Значить, це Anita.

До діагнозу РМЗ неможливо підготуватися заздалегідь. Незважаючи на те, що з кожним роком успішність лікування зростає, майже у 70% випадків необхідна операція. Це дуже серйозне випробування для кожної жінки. На всіх етапах цього періоду поряд із жінкою - Anita.

Німецька компанія Anita Dr. Helbig GmbH виготовляє жіночу білизну вже 130 років. Особливу увагу і весь свій накопичений досвід Anita направляє на серію продукції для жінок після мастектомії - Anita care. Адже недарма “care” перекладається як “турбота”.

Асортимент Anita care

Перше, чому дивуються жінки, познайомившись з продукцією Anita care - це якість і надзвичайно широкий асортимент:

• Післяопераційний комплект - первинний бюстгальтер і текстильний протез, які дають можливість жінці вийти з клініки, виглядаючи абсолютно так само, як до операції.

• Силіконові протези для постійного носіння

• Спеціальна білизна - бюстгальтери після мастектомії

• Компресійні рукави

• Білизна при пластичних операціях на грудях

• Спеціальні купальники

Максим Олександрович Сильвестров

лікар-хірург вищої категорії, онкохірург,

керівник мамологічного центру,

онколог Клініки "Інновація".

Чинний член Європейського товариства хірургічної онкології (ESSO)

м. Київ

Багато жінок думають, що носити чи не носити протез після операції на грудях - вибір чисто естетичний. Але це не так. Як лікар, хочу зазначити: ваговий баланс винятково важливий для здоров'я хребта і внутрішніх органів після радикальних операцій на грудях. Наше завдання - вчасно інформувати наших пацієнток про правильну післяопераційну поведінку. Від цього може залежати якість їх подальшого життя.

Німецькі виробники медичних товарів - одні з найкращих на сьогодні, і Anita в своїй сфері це підтверджує. Давно знайомий і можу впевнено рекомендувати компресійну білизну, протези і спеціальну повсякденну білизну Anita care своїм пацієнткам. Це один з кращих варіантів вирішення проблеми, доступний в Україні.

Розмірний ряд Anita

Спеціалізацією і справжньою гордістю Anita є дуже широкий асортимент розмірів. Зазвичай, якщо вам потрібен дуже маленький, дуже великий або нестандартний розмір, пошук білизни стає цілою проблемою. Але це тільки до тих пір, поки ви не знаєте про Anita. В асортименті білизни та купальників Anita care можна знайти ,без перебільшення, ідеальний варіант для будь-якої фігури.

Кабінети Anita care

Поділяючи цінності інтернаціональної команди Anita, українська команда хотіла, щоб після серйозного випробування, яким є рак молочної залози і терапія, яка супроводжує мастектомію, пошук і придбання протезів та білизни не виснажували сили жінки, а були якомога комфортнішими і легкими. Так з'явилася ідея створення мережі салонів-кабінетів Anita care.

Сьогодні в Україні працюють 5 фірмових Кабінетів Anita care: в Києві, Львові, Дніпрі, Одесі та Харкові. Всі консультанти Кабінетів пройшли сертифікацію в Німеччині.

Наталя Рибак,

лікар-реабілітолог

онкологічної лікарні LISOD

Київ

На мій погляд, компанія Anita не тільки одна з провідних компаній по виготовленню як компресійної білизни, так і рукавів, але також вона відома своїм приголомшливим колективом, де працюють тільки професіонали своєї справи.

В експлуатації білизна досить комфортна, вона прекрасно виглядає і робить жінку щасливою, тим самим, позбавляє її комплексів і, безумовно, тільки підкреслює її достоїнства.

Інтернет магазин

Підібрати спеціальну білизну і протез після мастектомії без примірки досить складно. Але іноді іншого виходу немає. Для таких випадків, а також для постійних покупців, які вже знають свій розмір, працює інтернет-магазин: http://anita.ua/anita-care/

Клуб Anita care

Клуб Anita care - це майданчик для спілкування, натхнення і обміну досвідом, який створила українська команда Anita. Щомісяця Клуб Anita care відкриває свої двері в одному з міст, де є кабінети Anita care. Зустрічі Клубу для учасниць завжди безкоштовні.

Валентина Машкова

Керівник Департаменту Anita care

Офіційне представництво Anita Dr. Helbig GmbH в Україні

Є таке поняття - професії, що допомагають. Команда Anita care - це професіонали, які працюють для жінок після операції на грудях. Ми намагаємося допомогти відновити радість життя, як би сміливо це не звучало. Коли ми чуємо сміх клієнтки, задоволеної вибором білизни або купальника, ми радіємо разом з нею! Адже її вибір - це більше, ніж краса і комфорт. Вона вибирає якість, смак і радість життя.

Коли все починалося (а це більше 10 років тому), важко було уявити, що в різних містах України з’являться наші кабінети Anita care, і що вони будуть поступово перетворюватися в салони Anita care! Ми на шляху поліпшення і хочемо, щоб наші українські жінки мали кращий вибір: Anita завжди поруч, на будь-якому етапі життя жінки. І нехай буде більше приводів ділитися радістю: “У мене все добре, я здорова!”

Українська команда Anita care зовсім невелика, але, без перебільшення, кожен в ній розділяє і пропускає через себе єдину місію: давати впевненість після операції на грудях кожній жінці, пропонуючи красиву і якісну білизну та аксесуари, дарувати радість і комфорт.

 

Фахівці Anita care завжди на зв'язку:

 

Телефон: +38 (050) 364 29 90

E-mail: info@anita.ua

Сайт: www.anita.ua

Facebook: https://www.facebook.com/anitacareua/

  

 
comments powered by HyperComments
Читайте також

Бьюти-процедуры после химиотерапии. Мнение специалиста 2019-02-08 12:52

Галина Будилова, журналист, писательница

Бьюти-процедуры после химиотерапии — тема достаточно сложная. Об этом мало говорят. Тем не менее каждая девушка имеет право быть красивой. Тем более девушка, которая прошла курс химиотерапии. Профессиональный уход в косметологическом кабинете — это необходимость. Відкрити повністю

Кофе — польза для здоровья кожи и снижение риска развития розацеа у женщин 2018-11-06 14:11

Редакція журналу "Амазонки"

Результаты эмпирического исследования женщин продемонстрировали меньший риск развития розацеа у участниц, среди которых был отмечен более высокий уровень потребления кофеина (преимущественно за счет регулярного употребления кофе). Відкрити повністю

Диета для кожи: как питаться, чтобы не было морщин 2018-08-23 23:06

Редакція журналу "Амазонки"

​Традиционно, гладкая кожа – это признак молодости и красоты. Мы совершенно не согласны с этим и считаем, что красота это нечто большее, чем внешняя безупречность, а привлекательной можно быть в любом возрасте. Тем не менее многие девушки очень болезненно переживают появление морщинок на лице. Поэтому сегодня постараемся разобраться, почему появляются морщины и как можно позаботиться о своей коже, не прибегая к дорогостоящим косметическим средствам. Відкрити повністю

Як Ваші груди можуть змінюватись з віком? 2018-01-05 08:15

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

Коли справа доходить до скринінгу, то тут є одна найбільш універсальна порада - знати свої груди. Її ідея полягає в тому, що чим більше Ви знайомі один з одним, тим більше шансів вчасно помітити будь-які можливі ознаки раку (грудки, зміни шкіряного покриву, набряк). Але, навіть якщо Ви пильнуєте стан своїх грудей, варто також усвідомлювати, що є безліч інших станів, які є цілком нормальними. Відкрити повністю

Ніхто нічого не помічає? Значить, це Anita. 2017-10-25 11:37

Редакція журналу "Амазонки"

До діагнозу РМЗ неможливо підготуватися заздалегідь. Це дуже серйозне випробування для кожної жінки. На всіх етапах цього періоду поряд із жінкою - Anita. Відкрити повністю

6 обов’язкових порад для догляду за шкірою взимку 2016-11-18 12:37

Редакція журналу "Амазонки"

Суха шкіра є синонімом холодних, темних зимових днів. Холодне повітря краде всю вологу з нашої шкіри - так само, як і мотивацію виходити за межі дому. Як уникнути пересушення шкіри, що в свою чергу означає уникнути зморшок. Відкрити повністю