Перемогти ворога вчасно: спортсмени об’єднали зусилля з Амазонками
Перемогти ворога вчасно: спортсмени об’єднали зусилля з Амазонками

Ми з вами знаємо, що подолання хвороби, особливо пов’язаної з онкологією, залежить від своєчасного її виявлення. Про важливість щорічних скринінгів у лікаря і щомісячного самообстеження говорять багато, статистика щодо раннього виявлення РМЗ покращується і ми тішимо себе думкою, що своїми публікаціями теж сприяємо цьому.

Редакція журналу "Амазонки" спільно з інформаційним ресурсом “20 хвилин” Вінниця (Медіа корпорація РІА) розпочинають  соціальний проект “Перемогти ворога вчасно”, покликаний привернути увагу до проблеми раку грудей та вчасного виявлення хвороби.

У тематичних фотосесіях, результати  яких розповсюджуватимуться в пресі, візьмуть участь відомі спортсмени, які звикли отримувати перемоги на рингу чи татамі. Згодом до них приєднаються люди творчих професій, які ведуть інформаційну боротьбу і лікарі, які воюють з хворобами щодня. Соціальну ініціативу підтримали фотограф Костянтин Ревуцький та дирекція СК “Нокаут”, в якому відбулися зйомки.

Першими  до участі долучились боксери: бійці та тренери команди “Українські отамани”, важковаговик Роман Головащенко та кікбоксер Віталій Ситник. Пропонуємо вам репортаж з місця подій - бекстейдж. Результати фотосесії чекайте найближчим часом: буде яскраво!

Безпосередні учасники так прокоментували події:

Леонід Лоївський, головний тренер клубу "Українські Отамани" та головний тренер молодіжної збірної команди України - обома боксерськими рукавицями підтримує головну ідею проекту.

- Ми вирішили звернути увагу на цю проблему тому, що вона надзвичайно важлива. Я не можу точно передбачити результат проекту, але думаю, він принесе користь. Ми змусимо замислитись людей про своє здоров'я, хай це навіть буде незначна частина жителів нашого міста і країни.

Важковаговик Роман Головащенко, боксер проекту APB, екс-чемпіон світу з професійного боксу, розказав, що треба в першу чергу вести інформаційну боротьбу з хворобою. Він запевнив, що зі свого боку зробить для цього все можливе, адже йому є для кого фотографуватися.

- Звісно ж, я підтримую акцію “Перемогти ворога вчасно”. Нам усім є за кого боротися, для кого проводити такі превентивні заходи. Наприклад, у мене є сім'я, є близькі мені люди, яким я не хотів би такої долі, і прошу Бога, щоб ця участь їх минула, - каже Роман.

У перерві між фотосесіями фотограф Костянтин Ревуцький знайшов хвилинку, щоб висловити свою думку щодо того, що рак — не вирок.

- Ця акція повинна привернути увагу якомога більшої кількості вінничан, і особливо вінничанок. Адже ми можемо якщо не запобігти, то хоча б нагадати про цю небезпеку, в першу чергу, прекрасній половині людства. Думаю, є сенс розширити акцію із вінницького до всеукраїнського масштабу. І я вже маю деякі міркування, як це зробити.

Представник СК “Нокаут” Денис Музика, розказав, що керівництво спортивного клубу підтримало ініціативу “Амазонок”, бо ідея проекту їм близька.

- Наш клуб пішов назустріч редакції “Амазонок” у проведенні цього заходу, бо їх позиція нам близька: не змиритися, а боротися. Закритися у собі — не вихід, тож максимально намагаймося відучити людей від негативного погляду на життя.

Ось як все було

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хто буде наступним, дізнавайтеся з наших публікацій та публікацій в “20 хвилин”.

 
comments powered by HyperComments
Читайте також

9-11 апреля 2019г. состоится XXV Львовский медицинский Форум и XXV медицинская выставка «ГалМЕД» 2019-02-27 13:29

Редакція журналу "Амазонки"

Львовский медицинский форум — крупнейшее событие Западной Украины, на которое съезжаются ученые, специалисты из разных областей медицины, представители известных фирм-производителей медицинского оборудования, инструмента медицинского назначения и лекарственных препаратов со всей Украины и представительств из-за рубежа. Відкрити повністю

Всемирный день борьбы с раком 2019 2019-02-04 14:43

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

Всемирный день борьбы с раком — это инициатива, в рамках которой весь мир может объединиться в борьбе против глобальной эпидемии рака, чтобы предотвратить миллионы смертей. Відкрити повністю

GE HEALTHCARE вперше провела в Україні міжнародний круглий стіл щодо сучасних методів МРT-діагностики 2018-04-19 15:04

Редакція журналу "Амазонки"

КИЇВ, Україна, 18 квітня 2018 р. – GE Healthcare провела у Києві дводенний міжнародний круглий стіл щодо сучасних методів магнітно-резонансної томографії (МРТ) у галузі неврології та онкології. Захід організовано з метою підтримки програми модернізації системи охорони здоров’я у Києві, яку проводила адміністрація міста. Відкрити повністю

II Національний науково-освітній Конгрес ''Онкологічні проблеми від менархе до постменопаузи'' 2018-01-23 20:57

Редакція журналу "Амазонки"

З 14 по 16 лютого 2018 року в Москві відбудеться важлива подія в сфері гінекології, онкології, мамології, молекулярної біології, генетики, організації охорони здоров'я - II Національний науково-освітній Конгрес «Онкологічні проблеми від менархе до постменопаузи». Відкрити повністю

Сила мистецтва. Львівяни побачили фотопроект ''Без рожевих окулярів'' 2017-11-20 09:20

Редакція журналу "Амазонки"

7 листопада 2017 року відбулось відкриття проекту «Без рожевих окулярів» в рамках Всеукраїнського туру «Без рожевих окулярів» від БФ «Рожева Стрічка України», організований жінками, які живуть із діагнозом «рак». Відкрити повністю

Без рожевих окулярів 2017-10-28 11:48

Редакція журналу "Амазонки"

Анонсуємо наближення чергової атмосферної події, яку підтримує і наш журнал "Амазонки", яку спрямовано на привернення уваги суспільства, держави до проблеми жіночої онкології, на підтримку насамперед жінок, що вже стикнулися з цією проблемою, та вдячність тим, хто дбає, підбадьорює їх та займається просвітницькою діяльністю в цій сфері. Відкрити повністю