Подорож під час проходження хіміотерапії
Подорож під час проходження хіміотерапії

Подорожувати під час проходження хіміотерапії людям з раком можливо. Інфузії хіміотерапії призначають, як правило, кожні кілька тижнів, це дозволяє спланувати свої пересування між ними. Майте на увазі, що різного роду сімейні, особисті обставини та інші події можуть змусити людей подорожувати. Такі поїздки не завжди пов'язані з відпочинком.

Поради допоможуть подорожі пройти більш гладко та підготувати до багатьох ускладнень.

1. Поговоріть зі своїм лікарем перед поїздкою
Отримайте дозвіл вашого лікаря перш, ніж планувати свою поїздку. Буде краще мати його в письмовому вигляді. Ваш лікар може дати конкретні поради, пов'язані з вашим станом.

2. Візьміть з собою медикаменти про запас
Запасні ліки є життєво необхідними в вашому випадку. На час подорожі візьміть кілька медикаментів в ручну поклажу, а не в чемодан. Візьміть копії рецептів препаратів, які стануть в нагоді вам в разі втрати багажу.

3. Знайдіть найближчі лікарні з необхідними вам фахівцями
Пошук доступних лікувальних центрів та лікарів буде корисним по прибуттю в пункт призначення. Підготуйте усе це заздалегідь - до від'їзду. Ваш лікар може надати рекомендації. У надзвичайній ситуації, ви будете точно знати, куди йти і що робити.

4. Узгодьте зі страховою компанією ваш випадок
Перед тим, як відправитися в поїздку, проконсультуйтеся у представника вашої страхової компанії про випадки надання першої медичної допомоги в інших державах, надання необхідної госпіталізації і покриття витрат на лікування. Можливо вам знадобиться додаткова страховка при виїзді за кордон.

5. Перевірте справність всього медичного обладнання, яке ви використовуєте
Якщо вам призначили використання медичного приладу, обов'язково візьміть з собою підтвердження того, що воно приписано вам і паспорт приладу. Це буде особливо важливо в аеропортах при закордонних поїздках.

6. Переконайтеся, що ваші препарати є законними в країнах, які ви збираєтеся відвідати
Якщо у вас є ліки, які є незаконними в країні, куди ви прямуєте, переконайтеся, щоб вам видали довідку від лікаря, яка пояснює, що це за препарат і чому він вам потрібен.

7. Переконайтеся, що ви матимете достатньо часу на відпочинок 
Відпочинок дуже важливий для людини з онкозахворюваннями. 15-20 хвилин відпочинку через кожні кілька годин можуть заощадити і зберегти енергію. Не перевтомлюйтесь! Якщо вам необхідно просто сісти або прилягти і розслабитися - так і зробіть.

8. Організувати допомогу в аеропорту
Пересадки і очікування реєстрації, перевірка багажу і паспортний контроль - виснажливі процедури навіть для здорової людини, що вже говорити про людей з раком. Дізнайтеся про надання необхідної вам допомоги в аеропорту. Не ризикуйте запізнитися на свій літак через упертість або самовпевненість. Попросіть про допомогу.

9. Візьміть з собою легкий перекус
Багато людей проходять курс хіміотерапії страждають від нападів нудоти і блювоти, викликані різними запахами і смаками їжі. Переконайтеся, що у вас є трохи перевіреної їжі на випадок затримки рейсу або при необхідності поїсти.

10. І, нарешті, отримуйте задоволення
Якщо ви вирушили на відпочинок - насолоджуйтеся ним. Постарайтеся ні про що не думати. Не забувайте вчасно приймати ліки і уникати надмірних навантажень.

 
comments powered by HyperComments
Читайте також

Здесь не кормят грудью 2019-02-12 14:30

Редакція журналу "Амазонки"

Такой плакат молодая американская мама повесила в родильной палате, удивив персонал госпиталя Питтсбурга. Відкрити повністю

Бьюти-процедуры после химиотерапии. Мнение специалиста 2019-02-08 12:52

Галина Будилова, журналист, писательница

Бьюти-процедуры после химиотерапии — тема достаточно сложная. Об этом мало говорят. Тем не менее каждая девушка имеет право быть красивой. Тем более девушка, которая прошла курс химиотерапии. Профессиональный уход в косметологическом кабинете — это необходимость. Відкрити повністю

Связь иммунной системы с мозгом. Или состояние СЕЙЧАС (NOW) 2018-12-06 11:44

Редакція журналу "Амазонки"

Однажды друзья прислали мне результаты исследования университета Мичигана, в котором эксперты доказывают существование связи иммунной системы с мозгом. Не вдаваясь в детали, не всегда понятные даже специалистам, хочу подчеркнуть давно известный факт: множество наших нынешних проблем со здоровьем — результат интенсивного образа жизни. Відкрити повністю

Нарушения сна у пациентов с онкологией 2018-11-30 15:47

Мелёхин Алексей Игоревич, психотерапевт высшей категории, геронтопсихиатр, сомнолог. Руководитель психоонкологического отделения Клиники «МЕДСИ» в Боткинском проезде

​Нарушения сна в форме хронической бессонницы (инсомнии) являются наиболее частой проблемой у людей, столкнувшихся с онкологией. Отчасти нарушения сна у этих пациентов недооцениваются (как самими пациентами, их родственниками, так и врачами). Не все пациенты сообщают специалистам о проблемах со сном, а многие врачи забывают спросить на приеме об удовлетворенности качеством сна. Відкрити повністю

Существует ли ПМС? Кто и зачем поддерживает мифы про женское здоровье 2018-11-25 18:10

Редакція журналу "Амазонки"

В обществе не принято говорить о менструальном цикле, о менструации. Однако вот уже несколько десятилетий существует связанная с женским циклом тема. Відкрити повністю

НАДО ЖИТЬ! Anita care — уверенность в том, что жизнь продолжается 2018-10-23 11:39

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

С 1999 года женщины Украины обретают уверенность после перенесенной операции на груди благодаря продукции немецкого бренда Anita. Пять салонов-кабинетов в пяти городах Украины, интернет-магазин с доставкой в каждый регион страны действуют благодаря руководству Валентины Машковой. Відкрити повністю