Подорож під час проходження хіміотерапії
Подорож під час проходження хіміотерапії

Подорожувати під час проходження хіміотерапії людям з раком можливо. Інфузії хіміотерапії призначають, як правило, кожні кілька тижнів, це дозволяє спланувати свої пересування між ними. Майте на увазі, що різного роду сімейні, особисті обставини та інші події можуть змусити людей подорожувати. Такі поїздки не завжди пов'язані з відпочинком.

Поради допоможуть подорожі пройти більш гладко та підготувати до багатьох ускладнень.

1. Поговоріть зі своїм лікарем перед поїздкою
Отримайте дозвіл вашого лікаря перш, ніж планувати свою поїздку. Буде краще мати його в письмовому вигляді. Ваш лікар може дати конкретні поради, пов'язані з вашим станом.

2. Візьміть з собою медикаменти про запас
Запасні ліки є життєво необхідними в вашому випадку. На час подорожі візьміть кілька медикаментів в ручну поклажу, а не в чемодан. Візьміть копії рецептів препаратів, які стануть в нагоді вам в разі втрати багажу.

3. Знайдіть найближчі лікарні з необхідними вам фахівцями
Пошук доступних лікувальних центрів та лікарів буде корисним по прибуттю в пункт призначення. Підготуйте усе це заздалегідь - до від'їзду. Ваш лікар може надати рекомендації. У надзвичайній ситуації, ви будете точно знати, куди йти і що робити.

4. Узгодьте зі страховою компанією ваш випадок
Перед тим, як відправитися в поїздку, проконсультуйтеся у представника вашої страхової компанії про випадки надання першої медичної допомоги в інших державах, надання необхідної госпіталізації і покриття витрат на лікування. Можливо вам знадобиться додаткова страховка при виїзді за кордон.

5. Перевірте справність всього медичного обладнання, яке ви використовуєте
Якщо вам призначили використання медичного приладу, обов'язково візьміть з собою підтвердження того, що воно приписано вам і паспорт приладу. Це буде особливо важливо в аеропортах при закордонних поїздках.

6. Переконайтеся, що ваші препарати є законними в країнах, які ви збираєтеся відвідати
Якщо у вас є ліки, які є незаконними в країні, куди ви прямуєте, переконайтеся, щоб вам видали довідку від лікаря, яка пояснює, що це за препарат і чому він вам потрібен.

7. Переконайтеся, що ви матимете достатньо часу на відпочинок 
Відпочинок дуже важливий для людини з онкозахворюваннями. 15-20 хвилин відпочинку через кожні кілька годин можуть заощадити і зберегти енергію. Не перевтомлюйтесь! Якщо вам необхідно просто сісти або прилягти і розслабитися - так і зробіть.

8. Організувати допомогу в аеропорту
Пересадки і очікування реєстрації, перевірка багажу і паспортний контроль - виснажливі процедури навіть для здорової людини, що вже говорити про людей з раком. Дізнайтеся про надання необхідної вам допомоги в аеропорту. Не ризикуйте запізнитися на свій літак через упертість або самовпевненість. Попросіть про допомогу.

9. Візьміть з собою легкий перекус
Багато людей проходять курс хіміотерапії страждають від нападів нудоти і блювоти, викликані різними запахами і смаками їжі. Переконайтеся, що у вас є трохи перевіреної їжі на випадок затримки рейсу або при необхідності поїсти.

10. І, нарешті, отримуйте задоволення
Якщо ви вирушили на відпочинок - насолоджуйтеся ним. Постарайтеся ні про що не думати. Не забувайте вчасно приймати ліки і уникати надмірних навантажень.

 
comments powered by HyperComments
Читайте також

Еда и настроение. Существует ли связь? 2018-07-05 18:52

Редакція журналу "Амазонки"

Существуют подтверждения наличия феномена стрессового поедания разнообразных продуктов, тогда как параллели между едой и расстройствами настроения менее понятны. Відкрити повністю

Стресс и тело. Как помочь телу справиться с напряженным умом? 2018-04-16 10:46

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

Всем известно, что стресс влияет на состояние физического здоровья. Но именно женщины больше, чем мужчины, подвержены его воздействию в данном контексте. И физические признаки стресса многочисленны. Відкрити повністю

17 способів запобігти простудним захворюванням 2016-12-29 15:13

Редакція журналу "Амазонки"

Декілька простих рекомендацій як запобігти простудним захворюванням взимку. Відкрити повністю

10 речей, які ортопеди роблять кожен день для зміцнення кісток 2016-11-22 09:45

Редакція журналу "Амазонки"

За даними Національного фонду остеопорозу, одна з кожних двох жінок у віці старше 50 років страждає від перелому кісток через остеопороз. Незважаючи на цю страшну статистику, більшість з жінок не приймають ніяких мір, щоб захистити свій скелет. Відкрити повністю

Подорож під час проходження хіміотерапії 2016-11-11 11:41

Редакція журналу "Амазонки"

Подорожувати під час проходження хіміотерапії людям з раком можливо. Інфузії хіміотерапії призначають, як правило, кожні кілька тижнів, це дозволяє спланувати свої пересування між ними. Майте на увазі, що різного роду сімейні, особисті обставини та інші події можуть змусити людей подорожувати. Такі поїздки не завжди пов'язані з відпочинком. Відкрити повністю

Психологічна підтримка в колі сім'ї 2016-11-08 09:59

Редакція журналу "Амазонки"

Рак молочної залози впливає не тільки на хворого, а й на його близьке оточення. Члени сім'ї та друзі також відчувають зміни, пов'язані з проблемами рідної людини. Відкрити повністю