Поради щодо вибору купальника
Поради щодо вибору купальника

Плавання - в будь-який час року - це прекрасний спосіб отримати помірні фізичні навантаження та зміцнити своє тіло до, під час і після лікування раку молочної залози.

Немає нічого кращого, ніж плавання у прохолодній воді в жаркий день, щоб заспокоїти розум та освіжитися - тільки не забудьте проконсультуватися з лікарем перед початком будь-яких нових вправ.

Перед тим, як почати думати про вибір купальника, пам'ятайте: більшість жінок відчувають дискомфорт одягаючи купальник, незалежно від того пройшли вони через лікування раку молочної залози чи ні. Проте, ми знову і знову одягаємо його, так як саме він є невід'ємною частиною літнього відпочинку, який включає в себе плавання та теплу атмосферу веселощів на відкритому повітрі.

Звичайно, є жінки, які зовсім не відчувають ніякого дискомфорту в купальнику. Але якщо у вас раптом виникло почуття незахищеності - озирніться. Ви побачите різні типи фігур: маленькі, середні, великі і дуже великі. Досконалості не існує. Так що не витрачайте свою дорогоцінну енергію та час на відчуття невпевненості. Замість цього, використовуйте її для приємних і цікавих думок та весело проведіть час з друзями та родиною.

Якщо ви недавно перенесли операцію з видалення ракової пухлини молочної залози, вам необхідно знати, які існують варіанти купального костюму, що буде зручним саме для вас.

Деякі бренди купальних костюмів створені для жінок, які перенесли мастектомію або лампектомію. Ці костюми мають завищену лінію горловини та пройми, щоб приховати шрами. Вони також мають вбудовану кишеню в бюстгальтері для кріплення протеза.

Деякі костюми мають інші особливості, наприклад, вставки для корекції фігури, які користуються популярністю у багатьох жінок. І, так, експерти сходяться на думці, що темні однотонні кольори є найбільш підходящими для надання фігурі більш витончених форм.

Не завжди та не у всіх є можливість придбати спеціально розроблений купальний костюм. Якщо ви знайшли звичайний купальник, який вам подобається та підходить по фігурі - зверніться в ательє. Там вам обов'язково допоможуть модернізувати бюстгальтер шляхом пришивання кишені до внутрішньої частини костюма.

Якщо у вас не було реконструкції та ви використовуєте протез грудей, ви можете розглянути можливість придбання спеціального протеза для плавання (полегшена форма повсякденного протеза). Вага повсякденних протезів розроблена спеціально для підтримки балансу та захисту від болю в шиї і спині. Але при купанні це може стати великим мінусом і принести масу незручностей.

Протези, що використовуються під час плавання менш щільні та з ними набагато зручніше плавати. Здебільшого, вони виготовлені з прозорого силікону. Це дозволяє воді легко обволікати природні форми грудей. Деякі жінки пришивають спеціальні вкладки з тканини, що перешкоджає несподіваним "спливаючим" моментам. Вбудовані кишені також відмінно справляються з цим завданням.

Надлегкі протези для плавання, зроблені зі збитого силікону та практично невагомі. Вони накладаються безпосередньо на шкіру грудей і закріплюються за допомогою клею для більш природних ліній.

Хлорована вода, солона вода, тепло та сонячне світло не зашкодить силіконовим  протезам. Але слід приділити їм трохи уваги після використання: мити вручну та зберігати в сухому місці.
 

 
comments powered by HyperComments
Читайте також

Бьюти-процедуры после химиотерапии. Мнение специалиста 2019-02-08 12:52

Галина Будилова, журналист, писательница

Бьюти-процедуры после химиотерапии — тема достаточно сложная. Об этом мало говорят. Тем не менее каждая девушка имеет право быть красивой. Тем более девушка, которая прошла курс химиотерапии. Профессиональный уход в косметологическом кабинете — это необходимость. Відкрити повністю

Кофе — польза для здоровья кожи и снижение риска развития розацеа у женщин 2018-11-06 14:11

Редакція журналу "Амазонки"

Результаты эмпирического исследования женщин продемонстрировали меньший риск развития розацеа у участниц, среди которых был отмечен более высокий уровень потребления кофеина (преимущественно за счет регулярного употребления кофе). Відкрити повністю

Диета для кожи: как питаться, чтобы не было морщин 2018-08-23 23:06

Редакція журналу "Амазонки"

​Традиционно, гладкая кожа – это признак молодости и красоты. Мы совершенно не согласны с этим и считаем, что красота это нечто большее, чем внешняя безупречность, а привлекательной можно быть в любом возрасте. Тем не менее многие девушки очень болезненно переживают появление морщинок на лице. Поэтому сегодня постараемся разобраться, почему появляются морщины и как можно позаботиться о своей коже, не прибегая к дорогостоящим косметическим средствам. Відкрити повністю

Як Ваші груди можуть змінюватись з віком? 2018-01-05 08:15

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

Коли справа доходить до скринінгу, то тут є одна найбільш універсальна порада - знати свої груди. Її ідея полягає в тому, що чим більше Ви знайомі один з одним, тим більше шансів вчасно помітити будь-які можливі ознаки раку (грудки, зміни шкіряного покриву, набряк). Але, навіть якщо Ви пильнуєте стан своїх грудей, варто також усвідомлювати, що є безліч інших станів, які є цілком нормальними. Відкрити повністю

Ніхто нічого не помічає? Значить, це Anita. 2017-10-25 11:37

Редакція журналу "Амазонки"

До діагнозу РМЗ неможливо підготуватися заздалегідь. Це дуже серйозне випробування для кожної жінки. На всіх етапах цього періоду поряд із жінкою - Anita. Відкрити повністю

6 обов’язкових порад для догляду за шкірою взимку 2016-11-18 12:37

Редакція журналу "Амазонки"

Суха шкіра є синонімом холодних, темних зимових днів. Холодне повітря краде всю вологу з нашої шкіри - так само, як і мотивацію виходити за межі дому. Як уникнути пересушення шкіри, що в свою чергу означає уникнути зморшок. Відкрити повністю