Пост - реліз: До Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози
Пост - реліз: До Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози

Громадською радою та управлінням охорони здоров’я Дарницької райдержадміністрації із залученням громадських організацій ініційовано цикл мистецьких, освітніх та профілактичних заходів для дарничан.

Що для вас сила? Майже у всіх людей сила асоціюється з сильними чоловіками та з їх сталевими м’язами, мужньою статурою та непохитним характером.

А що відчуваємо ми, дивлячись на тендітну дівчину, яка поборола чи бориться з важкою хворобою? Звісно, ми відчуваємо жалість, співчуття і відчай. Прикро, бо до таких жінок ми повинні відчувати лише повагу та трепет перед їхньою СИЛОЮ.

15 жовтня весь світ відзначає День боротьби з раком молочної залози. Мільйони жінок страждають від цієї хвороби у всьому світі. Цей вид раку вважається найпоширенішим серед жінок, та все ж найбільш вивченим.

На жаль, не існує ні вакцини, ні профілактики від цього захворювання, кожна жінка може захворіти на рак молочної залози лише тому, що вона жінка! Допомогти може лише своєчасне виявлення захворювання та лікування його на ранньому етапі.

Багато жінок практично нічого не знають про дане захворювання та про те, як себе захистити. Ми думаємо, що це нас не торкнеться, ми боїмось лікарів, боїмось цього страшного слова «онкологія»! Та РАК виліковний, РАК – це не вирок!

Щоб подолати ворога, потрібно знати його в обличчя, ось чому так важливо діагностувати захворювання на ранній стадії!

Громадська організація «3дорове людство», яка допомагає дітям, що боряться з такими важковиліковними захворюваннями, як онкологія та ВІЛ/СНІД, за ініціативи громадської ради при Дарницькій РДА та управління охорони здоров'я Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації спільно з партнерами організувала та провела  соціально-мистецький захід, що відбувся 14 жовтня в ТРЦ «New Way».

В рамках заходу відбулась зустріч з мамологом, Цвіт Мариною Вікторівною, яка розповіла, як себе захистити , а також показала, яким чином можна здійснювати самообстеження самому. Близько 50 жінок пройшли обстеження молочних залоз та отримали консультацію!

Родзинкою заходу став арт-показ мод. Головними героїнями проекту «Намалюй мені завтра» від творчої групи «Виключно звичайні» стали жінки, що борються/побороли рак молочної залози. Жінки сильні духом та характером, що не здалися і своїм прикладом та вірою надихають інших.

Пам’ятайте, щорічний медогляд дає змогу вчасно виявити захворювання та підвищити шанси на швидке одужання. Любіть себе і своє тіло, не дайте хворобі зійти вам з дистанції!

В рамках проекту 21 та 28 жовтня 2017 року з 10 до 14 години буде організовано роботу діагностичного кабінету мамолога.

Місце проведення:  КДЦ №1 Дарницького району м. Києва за адресою вул. Архітектора Вербицького,5 кабінет 117.

Обстеження безкоштовне, в порядку черги.

Організатори: громадська організація «Здорове людство», соціальна агенція «Виключно Звичайні», ТРЦ «New Way», он-лайн журнал «Амазонки», компанія «Елемент здоров'я», БФ «Рожева стрічка України», інтернт-спільнота «ПОХ», компанії «Ленточка» за ініціативи Громадської ради та управління охорони здоров’я Дарницької райдержадміністрації.

 

 
comments powered by HyperComments
Читайте також

GE HEALTHCARE вперше провела в Україні міжнародний круглий стіл щодо сучасних методів МРT-діагностики 2018-04-19 15:04

Редакція журналу "Амазонки"

КИЇВ, Україна, 18 квітня 2018 р. – GE Healthcare провела у Києві дводенний міжнародний круглий стіл щодо сучасних методів магнітно-резонансної томографії (МРТ) у галузі неврології та онкології. Захід організовано з метою підтримки програми модернізації системи охорони здоров’я у Києві, яку проводила адміністрація міста. Відкрити повністю

II Національний науково-освітній Конгрес ''Онкологічні проблеми від менархе до постменопаузи'' 2018-01-23 20:57

Редакція журналу "Амазонки"

З 14 по 16 лютого 2018 року в Москві відбудеться важлива подія в сфері гінекології, онкології, мамології, молекулярної біології, генетики, організації охорони здоров'я - II Національний науково-освітній Конгрес «Онкологічні проблеми від менархе до постменопаузи». Відкрити повністю

Сила мистецтва. Львівяни побачили фотопроект ''Без рожевих окулярів'' 2017-11-20 09:20

Редакція журналу "Амазонки"

7 листопада 2017 року відбулось відкриття проекту «Без рожевих окулярів» в рамках Всеукраїнського туру «Без рожевих окулярів» від БФ «Рожева Стрічка України», організований жінками, які живуть із діагнозом «рак». Відкрити повністю

Без рожевих окулярів 2017-10-28 11:48

Редакція журналу "Амазонки"

Анонсуємо наближення чергової атмосферної події, яку підтримує і наш журнал "Амазонки", яку спрямовано на привернення уваги суспільства, держави до проблеми жіночої онкології, на підтримку насамперед жінок, що вже стикнулися з цією проблемою, та вдячність тим, хто дбає, підбадьорює їх та займається просвітницькою діяльністю в цій сфері. Відкрити повністю

«Без рожевих окулярів». Жіночий портрет в двох кольорах 2017-10-26 10:50

Редакція журналу "Амазонки"

Ті, що живуть наперекір: в рамках Всеукраїнського туру проекту «Без рожевих окулярів» Відкрити повністю

Генетика проти раку молочних залоз 2017-10-24 11:57

Редакція журналу "Амазонки"

Ми живемо сьогодні в епоху генетики та молекулярної біології. Саме наука дає вченим і лікарям відповіді, як лікувати рак правильно навіть на пізній стадії. Цю актуальну тему обговорили лікарі на організованій Лікарнею ізраїльської онкології конференції «Персоналізована таргетная терапія і імунотерапія раку: від фундаментальної науки до клінічного застосування». Відкрити повністю