Коли хочеться огорнути любов'ю та теплом. Приємні та затишні подарунки для близької людини
Коли хочеться огорнути любов'ю та теплом. Приємні та затишні подарунки для близької людини

Коли хтось, кого ви любите, дізнається, що має захворювання, яке кардинально змінює життя, цілком природно хотіти протягнути руку допомоги. Але часом так непросто зрозуміти, що, коли і як сказати, яким чином допомогти.

Деякі з кращих способів допомогти звучать так просто і так невимушено, але це питання дуже делікатне. І все ж, разом з тим, найголовніше, чим варто керуватись при його вирішенні - це щирість та любов!

Щоб підтримати тих, хто нам небайдужі, кохані та бажані, маємо ідеї та пропозиції щодо найкращих подарунків. Адже відомо, що емоційний стан суттєво впливає на перебіг одужання!

Гарна та комфортна піжама

Така річ, як приваблива піжама - зручна та якісна - є обов'язковою після хірургії раку молочної залози, коли рухи можуть бути скованими та болючими. Мало того, що шовковистий або будь-який інший натуральний м'який матеріал дасть можливість відчувати себе гарною, він також має практичну вигоду для людини, яка перебуває в процесі відновлення після лікування.

Затишна ковдра або шалик

Під час терапії жінка може відчувати озноб та прохолоду, тому доречним подарунком може стати тепла та м'яка ковдра або шалик, що допоможе почуватись вашій близькій людині тепло і комфортно. Але не варто дарувати занадто великий розмір, щоб була можливість скласти та покласти в сумку. Це подарує відчуття затишку та спокою, адже такий подарунок від найближчих зігріватиме не лише фізично, а й душевно!

Приваблива спеціальна білизна

Навіть під час або ж після лікування, операції чи терапії жінка хоче залишатись жінкою! Вона безперечно прагне комфорту і краси. Завдяки білизні, що розроблена винятково для жінок, які мають діагноз рмз та проходять чи вже пройшли лікування, пов'язане з цим діагнозом, ви подаруєте своїй близькій людині не лише зручний предмет, що скроєний спеціальним способом та дарує відчуття комфорту, а й можливість виглядати сексуальною та красивою. Дасте зрозуміти, що вона бажана та важлива для вас.

Кулінарна книга з рецептами для здорового харчування

Звичайно, серед тих, хто, на жаль, вже має цей діагноз, чимало тих, хто і до хвороби дотримувався принципів здорового способу життя, та харчування зокрема. Але тепер це питання має ще більшу значущість. Тому не варто нехтувати можливістю дізнатись ще дещо про здорові рішення. Є безліч кулінарних книг, які допоможуть зрозуміти, що варто вкладати в тіло. В таких книгах ваша кохана людина знайде чимало багатих поживними речовинами рецептів, які є здоровими для всіх, але особливо для людини, чий організм віддає всі сили на відновлення після хірургії, хіміотерапії тощо.

Гарний шарф

Призначення лікарів, терапія, медичні страховки, подолання побічних ефектів - все це на додаток до типових повсякденних стресових факторів, які пов'язані з сім'єю та роботою, позначаються на витратах. Що, у свою чергу, також значно пригнічує. Саме тому варто будь-якими силами намагатись допомогти рідній людині з рмз розслабитися. Хорошим дистресовим засобом може стати зручний шарф, в який вона зможе загорнутись, особливо в холодну погоду. За кордоном навіть є організації, що виробляють та продають подібні речі, а отримані кошти перераховують благодійним, або ж дослідницьким фондам, що допомагають та дбають про жінок з онкодіагнозом.

Сертифікат на придбання книжок

Часто пацієнтам з раком молочної залози потрібно щось, що можна використати для відволікання під час сеансів хіміотерапії або ж одужання та відпочинку вдома після лікування, чи то навіть для приємних та затишних моментів в колі родини. Це може бути перегляд фільмів, читання цікавих книжок, журналів і т.п. В нагоді може стати сертифікат від книжкового магазину або оплачена підписка на улюблені журнали чи супутникові канали.

Косметичні засоби

У кожної жінки, безперечно, свій шлях, власні відчуття та різний досвід. Але, на жаль, кожна з тих, хто зіткнувся з діагнозом “рак”, відчула на собі ті чи інші побічні ефекти лікування. Серед них сухість шкіри тіла, обличчя, губ, випадіння волосся, надмірна пігментація. Друзі та близькі можуть зарадити цим проблемам, подарувавши спеціальну косметику, що призначена для догляду за чутливою шкірою та волоссям, що уражені хіміотерапією або променевою терапією. Такі косметичні засоби зазвичай виготовлені з протимікробних і протигрибкових інгредієнтів, які допомагають захистити шкіру, зберігаючи при цьому її м'якість та ніжність.

Пляшка або термокружка для напоїв

Під час лікування та терапії жінки приймають багато ліків і тому, для загального здоров'я багатьох хворих на рак, особливо важливим пунктом є достатня гідратація організму. Зручна приваблива пляшка для води допоможе підтримувати водний баланс протягом дня. Як варіант, зверніть увагу на пляшечки або кружки з термоефектом - їх зручно брати з собою і вони збережуть рідину теплою або прохолодно весь день.

Зручна тепла шапочка

Реальність така, що мало не кожен пацієнт з раком молочної залози втрачає своє волосся. Можливо ваша кохана людина гідно оцінить затишну в'язану кашемірову шапочку, в якій буде привабливо виглядати та відчувати тепло і ваше піклування.

Сертифікат до салону краси з можливістю вільного вибору послуги

Будь-яка жінка хоче мати гарний та доглянутий вигляд. До того ж, такі відчуття можуть допомагати в одужанні. Може звучати дещо легковажно. Але, можливо, саме ця легковажність - саме те, що потрібно під час тих важких переживань, що переповнюють розум та душу. Такий бонус, у вигляді професійного догляду у салоні краси, може бути приємним. Тому, сертифікат з вільним вибором бажаної послуги стане у пригоді.

Прикраси

Для подруги або ж друга, якому потрібно трохи додаткового заохочення, натхнення та просто приємних емоцій, в якості подарунка можуть бути доречними ювелірні дрібнички. Це можуть бути й браслети, й сережки, й підвісок. Вони можуть бути нейтральної тематики, а можуть нести певний таємний зміст, відомий лише вам обом.

Отже, варіантів чимало! Звичайно, питання має делікатний характер та потребує прискіпливої уваги! Проте головне, щоб все це робилося з душею, від усього серця, з метою не лише проявити увагу, а, насамперед, подарувати гарні емоції та викликати відверту посмішку на обличчі близької та важливої для вас людини!

 

 
comments powered by HyperComments
Читайте також

FDA одобрило первую иммунотерапию при раке молочной железы 2019-03-12 11:57

Редакція журналу "Амазонки"

Управление по санитарному надзору за качеством пищевых продуктов и медикаментов США предоставило одобрение препарата атезолизумаб плюс химиотерапевтического средства Наб-паклитаксел для лечения первой линии неоперабельного местно-распространенного или метастатического, PD-L1-позитивного трижды отрицательного рака молочной железы (TNBC). Відкрити повністю

Красота окружает меня 2019-02-22 15:24

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

О чем «говорит» фотография? Что видит и чувствует фотограф? Как это — фотографировать онковыздоравливающих? Эти и другие вопросы возникают сами собой, когда видишь результат фотосессии, моделями которой стали онковыздоравливающие. Відкрити повністю

Здесь не кормят грудью 2019-02-12 14:30

Редакція журналу "Амазонки"

Такой плакат молодая американская мама повесила в родильной палате, удивив персонал госпиталя Питтсбурга. Відкрити повністю

Всемирный день борьбы с раком 2019 2019-02-04 14:43

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

Всемирный день борьбы с раком — это инициатива, в рамках которой весь мир может объединиться в борьбе против глобальной эпидемии рака, чтобы предотвратить миллионы смертей. Відкрити повністю

Комплексное лечение рака молочной железы с сохранением качества жизни 2019-01-29 13:21

Редакція журналу "Амазонки"

О раке молочной железы и о том, почему его лечение в TomoClinic дает больший эффект Відкрити повністю

Инфекции и рак: связь может быть сильнее, чем кажется 2018-12-19 16:14

Редакція журналу "Амазонки"

Согласно недавним исследованиям, бактерии могут оказывать большее влияние на развитие рака, чем ранее предполагали ученые. Вирусная инфекция — вероятная причина около 20 процентов случаев рака. Відкрити повністю