Шеріл Кроу про нові пісні, заміське життя і 10 років без раку
Шеріл Кроу про нові пісні, заміське життя і 10 років без раку

Коли у Шеріл Кроу був діагностований рак молочної залози 1 стадії 10 років тому, 9-разова володарка Греммі ніколи не забуде той день.

"Мені подзвонили і сказали, що знайшли щось підозріле та призначили наступний огляд через шість місяців. Мій лікар зателефонував і сказав: “Моя мати лікується від раку молочної залози, якщо чекати шість місяців, це може коштувати вам різницею між 0 та II стадією."

Жовтень - місяць поінформованості про рак молочної залози і Шеріл об'єднала свої зусилля з Hologic - компанія, яка виробляє Genius 3D мамографи, щоб у співпраці пропагандувати обстеження для раннього виявлення хвороби.

“У нас є прекрасна можливість, скористатися моментом і наявністю ранньої діагностики, яка є найкращим варіантом профілактики РМЗ. Я постійно заохочую жінок 40+ років проходити щорічну мамографію. Я надзвичайно рада нашій співпраці з Hologic, найбільше мене надихає технологія, яка допомагає ще краще вивчити захворювання з усіма його деталями у зрізі, як книгу."

Genius 3D мамографія - це прогрес в технології, але ця процедура не замінює УЗД грудей в поєднанні з обстеженням, особливо для жінок з підвищеною щільністю грудей. Кроу говорить, що їй відома ця проблема; вона завжди робить ультразвук паралельно з мамографією.

Після діагнозу раку молочної залози в 2006 році Кроу внесла деякі зміни в своє життя. Вона купила ферму поблизу Нешвіля через три тижні після того, як їй був поставлений діагноз, і живе там до сих пір. Крім того, вона вирішила створити сім'ю і усиновила В’ята в 2007 році. "Я зрозуміла, що мені не доведеться обмежувати себе тим, що інші люди очікують від мого життя", - розповідає Кроу. "Настав момент, коли я відчула, що в моєму житті мають з’явитися діти і я стану чудовою мамою для будь-якої дитини. Тому я просто розпочала процес усиновлення. І протягом року у мене з’явився В’ят.” В 2010 році у житті Кроу з’явився Леві - її другий син.
Кроу також була зайнята роботою над двома новими альбомами на її домашній студії в Нешвілі. Один з альбомів, який вона сподівається вийде до Різдва, є співпрацею з деякими її улюбленими виконавцями.

"Цей альбом - це просто поєднання любові і бажання відчувати радість," - анонсувала Шеріл. "Стіві Уандер готується до запису. Стіві Нікс вже записався. Ніл Янг і Дон Хенлі записали пісню зі мною. Кіт Річардс, Кріс Крістофферсон - це просто феноменальні люди." Другий альбом це спільний проект із давнім партнером і другом, Джеффом Троттом. Можлива дата релізу - весна 2017 року.

 

 

 

 

 
comments powered by HyperComments
Читайте також

Американские ученые смогли победить рак молочной железы на последней стадии 2018-09-19 21:33

Редакція журналу "Амазонки"

«Опухоль молочной железы у Джуди Перкинс доктора диагностировали два года тому. При этом они сообщили, что проживет она еще не более трех месяцев (онкология на тот момент была в терминальной стадии). Но, как бы удивительно это не звучало, сегодня в теле Джуди нет и следа заболевания», — сообщает BBC News. Відкрити повністю

Маммография позволяет обнаружить риск ишемической болезни сердца 2018-09-19 16:35

Редакція журналу "Амазонки"

Ученые из Сеульского национального университета в Северной Корее в ходе исследования установили, что маммография может использоваться не только для скрининга рака молочной железы, но также для фиксации повышенного риска ишемической болезни сердца (ИБС) у женщин. Відкрити повністю

Один из пяти человеческих генов не является 'реальным' 2018-09-12 15:39

Редакція журналу "Амазонки"

ДНК человека содержит гораздо меньше «реальных» генов, чем изначально предполагалось. Відкрити повністю

Мышьяк может обладать противораковыми свойствами 2018-08-31 17:50

Редакція журналу "Амазонки"

Американские ученые из Медицинского центра Beth Israel Deaconess в Бостоне обнаружили, что мышьяк – один из самых смертоносных ядов – может найти новое применение в качестве лекарственного средства для уничтожения рака. Відкрити повністю

Ученые нашли новый способ победить особо опасный рак 2018-08-31 17:22

Редакція журналу "Амазонки"

В Гонконге медики объявили о положительных результатах воздействия металла родия на торможение опухолевой активности клеток. Исследователи считают, что эти данные пригодятся при лечении рака молочной железы. Відкрити повністю

Умный бюстгальтер - новшество, способное диагностировать рак груди 2018-08-22 22:21

Редакція журналу "Амазонки"

Мексиканская компания Higia Technologies разработала бюстгальтер EVA для диагностики рака молочной железы на ранних стадиях. Об этом пишет TechCrunch. Відкрити повністю