Зустрічайте німецький бренд вишуканих протезів молочної залози в Україні!
Зустрічайте німецький бренд вишуканих протезів молочної залози в Україні!

Відчувати віру в себе та насолоджуватися впевненістю в собі мріє кожна жінка. Проте після мастектомії молочної залози багато що виглядає зовсім по-іншому. Нарешті ми можемо зробити собі подарунок, що зробить нас особливими та привабливими. В Україні розпочало свою діяльність представництво німецького бренду вишуканих протезів молочної залози. Перший салон-бутік вже відкрито у Львові!

Дистрибуційна компанія «Реа Трейд» - офіційний ексклюзивний представник відомої німецької компанії ABC Breast Care на території України. Маючи усі права представляти дану торгову марку та виводити її на Український ринок, компанія 30 травня 2017 року відкрила перший ексклюзивний бутік “Brigitte”, який знаходиться у Львові за адресою: вулиця Кульпарківська, 156 а.

Компанія ABC Breast Care спеціалізується на виготовленні протезів молочної залози. Найбільш інноваційні високоякісні протези молочної залози, такі ж м’які, як натуральні жіночі груди.

Найкращі технології та ручна праця майстрів (так, все правильно, до створення виробів залучається ручна праця) гарантують високу якість усіх виробів. Усі протези виготовляються у США.

Протези молочної залози АВС виготовлені з натурального медичного силіконового гелю та лагідної до шкіри поліуританової плівки, що огортає поверхню протезу.

Гордістю компанії є особливо м’який та легкий силікон, що використовується в усіх колекціях протезів. Зовнішня плівка є дуже м’якою та еластичною  для делікатного дотику  та комфортного носіння. Широкий вибір протезів різних моделей  та форм, компенсаторів-шейперів та інших аксесуарів вже можна придбати в бутіку “Brigitte”.

​Також в магазині можна придбати великий вибір спеціальної комфортної білизни усіх розмірів на щодень, для заняття спортом та особливих випадків.

У салоні вам радо нададуть кваліфіковану консультацію. З вами будуть працювати сертифіковані консультанти, які індивідуально під вас підберуть максимально зручні та естетично привабливі протези та білизну.

Окремо хочемо зазначити, що всі моделі на фото є реальними жінками після мастектомії. Гарні, жіночні, безтурботні. Саме таке відчуття себе з`являються, коли найближчий одяг повністю відповідає твоїм фізичним та естетичним потребам.

Дружня команда українського представництва разом з компанією ABC Breast Care присвятили себе виключно одному завданню: надати можливість жінкам після операції молочної залози знову відчути себе впевнено і вести активний спосіб життя.

Ви можете записатися на підбір протезу із допомогою сертифікованого фахівця за телефонами:

тел.: +380952139343

тел.: +380981255285

 

 
comments powered by HyperComments
Читайте також

Різновиди бюстгальтерів для післяопераційного та реабілітаційного періоду 2017-10-18 10:31

Редакція журналу "Амазонки"

Найширший асортимент бюстгальтерів для жінок, які перенесли операцію на молочній залозі, можна придбати в бутіку Brigitte за адресою: м. Львів, вул. Кульпарківська, 156 А. Відкрити повністю

Зустрічайте журнал "Амазонки" на найжіночнішій події року! 2017-10-13 12:33

Редакція журналу "Амазонки"

Жовтень - всесвітньо визнаний місяць боротьби з раком молочної залози. А 15 жовтня, відповідно, визнано Всесвітнім днем боротьби з цим захворюванням. Майже в усіх країнах світу в цей період проводяться різноманітні заходи, акції, безкоштовні консультації, семінари та зустрічі задля того, щоб додатково допомогти, надати підтримку жінкам та їх сім'ям, які вже, на жаль, стикнулися з цією проблемою, а також забезпечити необхідною важливою інформацією всіх, кому небайдуже здоров'я (як своє, так і своїх близьких). Відкрити повністю

До Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози 2017-10-02 08:46

Редакція журналу "Амазонки"

Рак грудей вважається найпоширенішим видом раку у жінок. Кожні 13 хвилин він забирає одне життя. Незважаючи на небезпеку цього діагнозу, близько половини випадків захворювання можна попередити. Нагадати про це і покликані заплановані на 14 жовтня 2017 року для мешканців Дарницького району події, котрі об’єднали в собі мистецтво, освіту і турботу про здоров’я. Відкрити повністю

Компанія АВС та бутік Brigette знають як повернути впевненість жінкам після мастектомії 2017-08-03 11:28

Редакція журналу "Амазонки"

Кожна жінка, яка перенесла мастектомію молочної залози, не оглядаючись назад з впевненістю та вірою в себе повинна продовжувати насолоджуватись та вести активний спосіб життя, а допомогти в цьому зможе компанія АВС та бутік Brigitte. Відкрити повністю

Зустрічайте німецький бренд вишуканих протезів молочної залози в Україні! 2017-07-07 14:23

Редакція журналу "Амазонки"

Відчувати віру в себе та насолоджуватися впевненістю в собі мріє кожна жінка. Проте після мастектомії молочної залози багато що виглядає зовсім по-іншому. Нарешті ми можемо зробити собі подарунок, що зробить нас особливими та привабливими. В Україні розпочало свою діяльність представництво німецького бренду вишуканих протезів молочної залози. Перший салон-бутік вже відкрито у Львові! Відкрити повністю

Чому китайські жінки рідко хворіють на рак молочної залози 2017-05-30 10:39

Редакція журналу "Амазонки"

Цікавий факт - азіати не настільки часто хворіють на рак, як інші етнічні групи. У 2012 році, найнижча захворюваність на рак молочної залози була зареєстрована в Азії і Африці (за даними Всесвітнього фонду дослідження раку). Відкрити повністю