Зустрічайте німецький бренд вишуканих протезів молочної залози в Україні!
Зустрічайте німецький бренд вишуканих протезів молочної залози в Україні!

Відчувати віру в себе та насолоджуватися впевненістю в собі мріє кожна жінка. Проте після мастектомії молочної залози багато що виглядає зовсім по-іншому. Нарешті ми можемо зробити собі подарунок, що зробить нас особливими та привабливими. В Україні розпочало свою діяльність представництво німецького бренду вишуканих протезів молочної залози. Перший салон-бутік вже відкрито у Львові!

Дистрибуційна компанія «Реа Трейд» - офіційний ексклюзивний представник відомої німецької компанії ABC Breast Care на території України. Маючи усі права представляти дану торгову марку та виводити її на Український ринок, компанія 30 травня 2017 року відкрила перший ексклюзивний бутік “Brigitte”, який знаходиться у Львові за адресою: вулиця Кульпарківська, 156 а.

Компанія ABC Breast Care спеціалізується на виготовленні протезів молочної залози. Найбільш інноваційні високоякісні протези молочної залози, такі ж м’які, як натуральні жіночі груди.

Найкращі технології та ручна праця майстрів (так, все правильно, до створення виробів залучається ручна праця) гарантують високу якість усіх виробів. Усі протези виготовляються у США.

Протези молочної залози АВС виготовлені з натурального медичного силіконового гелю та лагідної до шкіри поліуританової плівки, що огортає поверхню протезу.

Гордістю компанії є особливо м’який та легкий силікон, що використовується в усіх колекціях протезів. Зовнішня плівка є дуже м’якою та еластичною  для делікатного дотику  та комфортного носіння. Широкий вибір протезів різних моделей  та форм, компенсаторів-шейперів та інших аксесуарів вже можна придбати в бутіку “Brigitte”.

​Також в магазині можна придбати великий вибір спеціальної комфортної білизни усіх розмірів на щодень, для заняття спортом та особливих випадків.

У салоні вам радо нададуть кваліфіковану консультацію. З вами будуть працювати сертифіковані консультанти, які індивідуально під вас підберуть максимально зручні та естетично привабливі протези та білизну.

Окремо хочемо зазначити, що всі моделі на фото є реальними жінками після мастектомії. Гарні, жіночні, безтурботні. Саме таке відчуття себе з`являються, коли найближчий одяг повністю відповідає твоїм фізичним та естетичним потребам.

Дружня команда українського представництва разом з компанією ABC Breast Care присвятили себе виключно одному завданню: надати можливість жінкам після операції молочної залози знову відчути себе впевнено і вести активний спосіб життя.

Ви можете записатися на підбір протезу із допомогою сертифікованого фахівця за телефонами:

тел.: +380952139343

тел.: +380981255285

 

 
comments powered by HyperComments
Читайте також

В Украине создали буклет с рекомендациями для онковыздоравливающих 2018-07-09 17:44

Редакція журналу "Амазонки"

Рак и его лечение. Само только осознание этих слов, их сути, может ввести в ступор. Порой так и происходит с теми, кто сталкивается с диагнозом “онкология”. Снизить проявление симптомов и по максимуму избежать побочных эффектов является важной частью лечения онкологических заболеваний. Відкрити повністю

Брадрона - уникальный бюстгальтеровый забор в Кардроне 2018-02-07 10:52

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

​Новая Зеландия - место захватывающих пейзажей, величественных гор, нетронутых озер и уникального забора из бюстгальтеров, расположенного в сельской части Южного острова. Відкрити повністю

''Занимайся жизнью или занимайся смертью'': как жить с четвертой стадией рака 2018-01-23 15:22

Редакція журналу "Амазонки"

Елена Касьян — поэтесса, музыкант, автор короткой прозы и исполнительница собственных песен. Уже четыре года она борется с раком молочной железы четвертой стадии с одним из самых агрессивных статусов. Елена рассказала нам, как жить с болезнью и как верить в чудо. Відкрити повністю

Соціальний проект Cancel-R: ``Ми не хворієм, ми ОДУЖУЄМО!`` 2017-12-11 12:16

Редакція журналу "Амазонки"

Ціль соціального проекту Cancel-R (в перекладі з англ. Cancel - відміна, анулювання, cancer - рак, що разом означає “рак відміняється”) - емоційна підтримка онкоодужуючих людей. Онкоодужуючі - люди з онкологічним діагнозом, що перебувають на будь-якій стадії захворювання. Але... Відкрити повністю

Приємні та затишні подарунки для близької людини Коли хочеться огорнути любов'ю та теплом... 2017-12-04 09:49

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

Коли хтось, кого ви любите, дізнається, що має захворювання, яке кардинально змінює життя, цілком природно хотіти протягнути руку допомоги. Але часом так непросто зрозуміти, що, коли і як сказати, яким чином допомогти. Відкрити повністю

Меншає кількість жінок, що вмирають від раку молочної залози 2017-10-23 08:43

Аліна Мінкова, головний редактор журнала "Амазонки"

Згідно дослідженнь Американського товариства онкологічних захворювань, смертність жінок на 39% менше, ніж чоловіків, у яких діагностовано рак молочної залози (на основі даних, зафіксованих у період з 1989 по 2015 рік). Відкрити повністю