Амазонки. Листопад. Зустрічайте новий випуск журналу!!!!
Амазонки. Листопад. Зустрічайте новий випуск журналу!!!!

Кризи трапляються в житті кожної людини: криза творчості, криза мотивації, криза самооцінки і т.д. Але що робити з кризою віри….віри в себе, в свої сили? Можливо є сенс піддатися і почати жаліти себе і дозволяти себе втішати? А можливо потрібно зупинитися, перевести дух, почекати і з новими силами повірити? Шкода, що багатьом з нас близький перший варіант. Для правильного вибору потрібна неабияка сила і підтримка, але винагорода того варта, чи не так? Зробіть правильний вибір і подолайте свою кризу.

Ще більше актуальних новин в галузі жіночого здоров'я, ще більше цікавих статей, дієвих порад, смачних рецептів...

Читайте у осінньому випуску журналу "Амазонки":

- 5 найбільших цьогорічних винаходів у галузі лікування раку молочної залози

У 2016 році науковці не гаяли часу і займались розробкою нових ліків та методів лікування. Про 5 головних винаходів призначених для лікування раку молочної залози - читайте в статті

- Встановлено спосіб виявлення латентної стадії лімфедеми

Багато хто знає, що втрата волосся є поширеним побічним ефектом хіміотерапії. Та крім цього ще одним вкрай небажаним побічним ефектом лікування раку є аномальний набряк однієї або кількох кінцівок, відомий як лімфедема.

- Догляд за спеціальною білизною та екзопротезами

Спеціальна білизна та екзопротези ─ важлива складова повноцінного життя після операції на грудях. Вони допомагають жінці почуватися, як і раніше, привабливою та впевненою: якщо білизна та протез підібрані правильно, ніхто нічого не помітить, та й ви самі часто будете забувати про те, що носите протез. Давайте розберемося, як правильно доглядати за спеціальною білизною та протезами різних видів, щоб вони зберігали свої властивості та служили як можна довше.

- Біопсія - міфи та реальність

Біопсія – страшне слово в уяві більшості з нас. Дуже часто доводиться чути від пацієнтів велику кількість різних міфічних версій про цю процедуру. Про найпоширеніші “міфи” про біопсію та їх реалістичність - читайте в статті!

- Розміри пухлин

З'ясування точного розміру пухлини молочної залози впливає на постановку діагнозу та визначення оптимального сценарію лікування. Більше про те, як розрізняють новоутворення за розмірами та іншими ознаками - читайте в статті!

- Чи може вживання авокадо запобігти раку? 

Плід авокадо багатий на поживні речовини. Він не містить шкідливих жирів та цукру, тому і активно додається до дієтичного раціону. Крім того, до його складу входять компоненти, які попереджують виникнення онкологічних захворювань. Більше про корисні властивості авокадо читайте в статті

Ще більше кольорових статтей та цікавої інформації на сторінках нашого журналу!

 

Читайте тут

 
 
comments powered by HyperComments
Читайте також